Granule Reico

Pokud se věnujeme s našimi psy sportu a vyžadujeme od nich perfektní výkony, tak bychom se měli také postarat o to, aby dostávali z hlediska výživy jen to nejlepší.
Najít nejvhodnější granule není ale vždycky úplně jednoduché. Každý pes je trochu jiný a jeho specifické potřeby také.

Já sám jsem granule Reico objevil v době, kdy jsem řešil vleklé problémy se zažíváním jednoho z mých psů, kterými trpěl od malička. Každý, kdo si něčím podobným prošel, ví, že pokud najdete krmivo, které takový zažívací problém dokáže vyřešit a pes na něm dobře prospívá, nechcete ho měnit. Osobní zkušenost s tímto krmivem mě nadchla natolik, že jsem se po čase stal oficiálním zástupcem firmy Reico. Granulemi Reico dnes krmím nejen své psy, ale i desítky psů mých klientů. Vždycky mě těší jejich spokojenost a vynikající výsledky.

Firma Reico nabízí kromě granulí také kvalitní masové konzervy a doplňky stravy nejen pro psy, ale také pro lidi.

Mezi hlavní výhody granulí Reico patří:

 • Šetrné zpracování surovin za nízkých teplot. Mnoho značek granulí se pyšní tím, jaké úžasné suroviny jsou do nich přidávány, jenže benefit kvalitních surovin se ztrácí ve chvíli, kdy jsou granule extrudované za vysokých teplot a většina prospěšných látek se tímto procesem zničí. Granule Reico jsou zpracovány při nízkých teplotách, a tak si zachovávají vysokou výživovou hodnotu všech svých surovin.
 • Neobsahují žádné škodlivé chemické přísady. Ve složení granulí Reico nenajdete konzervanty, aromata, ochucovadla, barviva, ani žádné plnicí látky či přidané tuky nebo jiné svinstvo. Máte zkrátka jistotu, že psovi dáváte opravdu jen to, co potřebuje a nic navíc, aby “granule vypadaly dobře” nebo aby “hezky voněly” nebo aby “vydržely v nezměněném stavu roky a mohly se skladovat v prodejnách bůh ví jak dlouho”.
 • Minerální rovnováha. Granule Reico obsahují 106 snadno vstřebatelných minerálních prvků získaných na přírodní bázi speciálním procesem jemné mikronizace mořských řas a bylin. Přispívají tak k optimálnímu metabolismu a zajišťují, že naším psům nic důležitého nechybí.
 • Kvalitní suroviny. Granule Reico obsahuje vysoký podíl kvalitního masa a pyšní se také otevřenou deklarací složení granulí. Ve složení nenajdete žádné závorky ani jiné obchodní a marketingové triky jako je rozdělení jedné nevhodné suroviny do více skupin, aby se opticky snížil její obsah. 
 • Velmi vhodné ke kombinování s BARFem. Granule zpracované za nízkých teplot se ve psím trávicím traktu tráví podobným způsobem a podobnou rychlostí jako syrová, přirozená strava BARF (Bones and Raw Food). Je obecně známo, že pokud krmíte psa BARFem, není dobré to kombinovat s klasickými extrudovanými granulemi.
  S granulemi Reico tyto problémy odpadají a psi bez problémů přechází z granulí Reico na BARF a zpět. To je velmi praktické například v situaci, když jedete na dovolenou nebo třeba na výcvikový tábor a nemůžete psovi připravovat syrovou stravu, na kterou je zvyklý. Granule Reico lze velmi jednoduše kombinovat také
  s masovými konzervami Reico, kdy pes velmi jednoduše dostává nejen suchou,
  ale i vlhkou stravu a vše optimálně tráví. Tímto způsobem krmím své psy i já.
 • Dokáže pomoci v případě problémů se zažíváním, alergiemi nebo s kožními problémy. Kvalitní strava má mít zásadní vliv na zdraví našich psů. Někdy opravdu stačí jenom změnit žrádlo, dopřát psovi něco kvalitní a vyváženou výživu a vleklé zdravotní problémy se zmírní nebo zmizí úplně. Mám zkušeností se psy, kterým se díky přechodu na granule Reico zmírnila alergie, zlepšila kvalita srsti a po letech trápení zmizely vyrážky. Jeden můj pes se díky granulím Reico zbavil vleklých průjmů a problémů se zažíváním, které ho trápily od štěněcího věku a moje psí seniorka má energie na rozdávání a srst jemnou jako štěňátko.
 • Nakupujete přímo z výroby prostřednictvím zástupců firmy (jako jsem já). Granule Reico nekoupíte v žádném kamenném obchodě a ani v žádném online e-shopu, takže máte jistotu, že vámi zakoupený pytel neleží nikde x měsíců ve skladu výrobce, pak dalších x měsíců ve skladu obchodu než se k vám dostane. Mým prostřednictvím vám granule nebo jiné výrobky Reico přijdou přímo z Německa až k vám domů. Kdykoliv se na mě můžete obrátit, když budete mít jakýkoliv problém a budete potřebovat poradit ohledně krmení, dodání zboží
  nebo s čímkoliv jiným. Prostě a jednoduše – vy nemusíte řešit nic, všechno vyřeším za vás já.

Pokud tě informace o granulích Reico zaujaly, podívej se na nabídku produktů Reico pro psy na jediných oficiálních stránkách zde:

reico-vital.com

Napiš mi, o co máš zájem a já ti obratem zašlu cenu vybraného zboží. Aby sis udělal/a představu, tak třeba vlajková loď firmy Reico – granule MaxiDog Olymp (těmito granulemi krmím své psy i já) stojí 107 EUR za 20 kg pytel granulí. Cena (něco přes 120 Kč/kg) je obdobná jako u prémiových granulí jiných značek, ale jejich kvalita je ovšem výrazně vyšší.

POZOR, VAROVÁNÍ!
Stránky https://www.reico-max.cz/ nejsou oficiální stránky firmy Reico a informace na nich mohou být zavádějící!!!

Vyplň tento formulář a já ti buď zboží rovnou objednám nebo se ti ozvu a zodpovím všechny tvé dotazy nebo ti s čímkoli poradím.