Granule Reico

Jsem zástupcem firmy Reico, která vyrábí jedny z nejkvalitnějších granulí (a taky konzervy a další doplňky pro psy, ale i lidi), které jsou u nás k dostání. Pokud se věnujeme s našimi psy sportu a vyžadujeme od nich perfektní výkony, tak bychom se měli také postarat o to, aby dostávali to nejlepší. Za granulemi a dalšími produkty Reico si stojím. Byly jediné, které pomohly mému psovi s vleklými problémy se zažíváním, které měl vlastně odjakživa. Od té doby s nimi krmím oba svoje psy a několik desítek psů mých klientů s vynikajícími výsledky.

Jaké jsou vlastně hlavní výhody granulí Reico?

  • Šetrné zpracování surovin za nízkých teplot. Mnoho značek granulí se pyšní tím, jaké úžasné suroviny jsou do nich přidávány. Jenže benefit kvalitních surovin se ztrácí ve chvíli, kdy jsou granule extrudované za vysokých teplot – většina prospěšných látek se tímto procesem zničí. Reico je lisované za studena a tak si zachovává vysokou výživovou hodnotu všech svých surovin.
  • Neobsahují žádné škodlivé chemické přísady. Ve složení Reica nenajdete konzervanty, aromata, ochucovadla, barviva, žádné plnicí látky nebo přidané tuky ani jiné svinstvo. Máte jistotu, že psovi dáváte opravdu jen to, co potřebuje a nic navíc, aby “granule vypadaly dobře” nebo aby “hezky voněly” nebo aby “vydržely v nezměném stavu roky a mohly se skladovat v prodejnách bůh ví jak dlouho”.
  • Minerální rovnováha. Reico granule obsahují 106 snadno vstřebatelných minerálních prvků získaných na přírodní bázi speciálním procesem jemné mikronizace mořských řas a bylin. Přispívají tak k optimálnímu metabolismu a zajišťují, že naším psům nic důležitého nechybí.
  • Kvalitní suroviny. Reico obsahuje vysoký podíl kvalitního masa a pyšní se také otevřenou deklarací složení granulí. Ve složení nenajdete žádné závorky ani jiné klasické triky jako je rozdělení jedné nevhodné suroviny do více skupin, aby se opticky snížil její obsah. 
  • Velmi vhodné ke kombinování s BARFem. Za studena lisované granule se ve psím trávicím traktu tráví podobným způsobem a podobnou rychlostí jako syrová, přirozená strava BARF. Pokud tedy krmíte psa BARFem, není dobré to kombinovat s klasickými extrudovanými granulemi. S Reicem tyto problémy odpadají, psi bez problémů přechází z Reica na BARF a zpět. To se velmi hodí například, když jedete na výcvikový tábor nebo na dovolenou a nemůžete psovi připravovat stravu, na kterou je zvyklý. Toto také znamená, že se granule Reico velmi dobře kombinují s konzervami Reico (tímto způsobem krmím své psy já), a pes tak velmi snadno dostává nejen suchou, ale i vlhkou stravu a vše optimálně tráví.
  • Dokáže pomoct v případě problémů s alergiemi, zažíváním nebo se srstí/kůží. Kvalitní strava může mít dalekosáhlé důsledky na zdraví našich psů. Někdy stačí změnit žrádlo, dopřát psovi něco opravdu kvalitního a vleklé zdravotní problémy se zmírní nebo zmizí úplně. Mám několik zkušeností se psy, kterým se zmírnila alergie, zlepšila kvalita srsti, přestaly vyrážky… Můj vlastní pes se díky Reicu zbavil vleklých průjmů a problémů se zažíváním, které ho trápily od štěněte. A moje psí seniorka má energie na rozdávání a srst jemnou jako štěňátko.
  • Nakupujete prostřednictvím zástupců firmy (jako jsem já) přímo z výroby. Reico granule neseženete v žádném kamenném obchodě ani online e-shopu. Máte jistotu, že vámi zakoupený pytel neleží nikde x měsíců ve skladu výrobce, pak dalších x měsíců ve skladu obchodu než se k vám dostane. Mým prostřednictvím vám granule a jiné produkty přijdou přímo z Německa až k vám domů. Kromě toho se na mě můžete kdykoliv obrátit, když budete mít jakýkoliv problém – budete potřebovat poradit ohledně krmení, budete mít problém s dodáním nebo s čímkoliv jiným – nemusíte to řešit vy, vyřeším to za vás já.

Pokud tě to zaujalo, můžeš se zde podívat na produkty. Na stránkách bohužel nejsou uvedené ceny, ty jsou k doptání u mě. Nicméně pro představu – vlajková loď Reica, granule MaxiDog Olymp (kterými mimo jiné krmím své psy i já) stojí 97 EUR za 20 kg pytel. Cena je tedy velmi podobná, jako prémiové granule jiných značek (něco přes 100 Kč/kg), kvalita je ovšem mnohem vyšší:

reico-vital.com

Jen varování, pozor, stránky https://www.reico-max.cz/ nejsou oficiální stránky Reico a informace na nich mohou být zavádějící!!

Pokud bys granule chtěl/a vyzkoušet, neváhej mě kontaktovat. Nákup probíhá velmi jednoduše – první objednávku ti udělám já (platí se buď převodem na účet nebo klasicky online kartou, jako u jiných e-shopů a doprava je DPD na tvou adresu) a společně s jejím potvrzením ti do mailu přijdou přístupové údaje do e-shopu, kam se běžný smrtelník nedostane. Další objednávky už si děláš sám/a, na mě se můžeš kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Vyplň tento formulář a já ti buď rovnou objednám nebo se ozvu a poradím, jak budeš chtít.