Pravidelné tréninky v Praze

Rozvrh tréninků:

Počernice – každou středu

Úhonice – každé liché úterý

Suchdol – každé sudé úterý

Následující informace a pravidla se týkají pouze těchto tréninků – nevztahují se na intenzivky ani na semináře.

Hlášení na tréninky
Na tréninky se hlásí pouze přes systém Dogres.
Přehled tréninků, které jsou vypsané vždy cca na 2-3 měsíce dopředu najdeš zde: https://honzafarkac.dogres.net/trainings.

Je dobré být také členem mé skupiny na FB, kde zveřejňuji další informace, změny, přesuny, vypsání nových tréninků a podobně: https://www.facebook.com/groups/honzafarkac/
Pokud požádáš o členství v mé skupině, ale nevyplníš vstupní otázku, tak ti tvoji žádost neschválím. Zajímá mě totiž, odkud o skupině víš, jestli tě někdo doporučil nebo tak.

Systém Dogres používá pro hlášení na jednotlivé tréninky tak zvané kredity, kdy jeden kredit stojí 1 Kč. Trénink se mnou stojí 500 Kč, tzn. 500 kreditů.
Kredity si můžeš zakoupit v hotovosti u mě na tréninku v minimální částce 3500 Kč, tedy 7 tréninků.
Pokud bys měl/a zájem koupit kredity prostřednictvím kryptoměny (BTC nebo ETH), v takovém případě mě kontaktuj a domluvíme se.

Po zaplacení ti ještě týž den (většinou z mobilu ihned) přičtu v Dogresu kredity a můžeš si hned v systému rezervovat termíny svých tréninků.
Předplacené kredity jsou nevratné, v ojedinělých případech je pouze možné je převést na někoho jiného.

Na každý trénink se dá hlásit až do 20:00 předešlého dne. Pokud tuto lhůtu prošvihneš a na tréninku ještě zbude volné místo, tak mi můžeš zkusit ještě napsat a dohlásit se. Je nicméně možné, že už budu mít jiné plány a nebudu tě moct vzít.

Zrušení účasti
Zrušit účast na tréninku můžeš bez problémů nejpozději 96 hodin (4 dny) před začátkem daného tréninku. Systém Dogresu ti to umožní a já dostanu jen avízo. Pokud budeš chtít trénink zrušit méně než 96 hodin předem, napíšeš si do skupiny na FB příspěvek s nabídkou volného místa. Ideálně v něm označ mě i případné náhradníky na daný trénink, ať máš jistotu, že se někdo najde. Po přidání příspěvku mi prosím ještě napiš zprávu, ne vždy dostanu upozornění od FB.

Pokud se náhradník nenajde, tak tě bude trénink bohužel stát plnou cenu. Chápu, že se může stát něco nepředpokládaného jako je třeba nemoc, ale bohužel s tím tréninkem jsou spojené nějaké náklady, takže se takto musím chránit.

Ve chvíli, kdy do FB skupiny napíšeš, že nabízíš své místo na tréninku, tak automaticky počítám s tím, že nedorazíš. Pokud si to rozmyslíš a nakonec budeš chtít přijít, musíš mi to říct nejpozději ten den do 9:00 ráno. Tréninky, ze kterých někdo vypadne, se většinou snažím trochu přeorganizovat, abych neměl prostoje, takže ať na to mám dost času.

Pro nové zájemce
Pokud začínáš, kredity nemáš a chceš si trénink se mnou nezávazně vyzkoušet, tak, prosím, použij tento postup:

0) Pokud jsi začátečník (máš prvního psa, žádnou složenou zkoušku, málo zkušeností), tak chci, abys nejprve zhlédl/a minimálně moje první video o výcviku “Základy a východiska poslušnosti”, objednávku najdeš zde: https://honzafarkac.cz/videa-o-vycviku-poslusnosti/

1) Zaregistruj se zde: https://honzafarkac.dogres.net/user_people/new (to je nutné, abych tě mohl na trénink přidat)

2) Zde si najdi trénink, kde je ještě volné místo: https://honzafarkac.dogres.net/trainings

3) Napiš mi buď na FB: https://www.facebook.com/farei nebo mailem: farkacj@gmail.com, na který trénink a v kolik hodin se chceš přihlásit.

4) Já tě na daný trénink přidám a budu s tebou počítat.

5) Doraz v daný den a hodinu na trénink a společně se podíváme na to, jak ti budu moct pomoci.

6) Pokud se ti trénink bude líbit a budeš chtít v trénování se mnou pokračovat, můžeš si přímo na místě zakoupit kredity a nahlásit se na další tréninky.
Pokud si nesedneme nebo ti způsob, jakým trénuji, nebude vyhovovat, zaplatíš na místě v hotovosti pouze tento jeden trénink (cena je 500 Kč) a to je vše.