Série videí o sportovní poslušnosti s Honzou Farkačem

Posuň svůj výcvik na vyšší úroveň!

Série sedmi videí o sportovní poslušnosti – od teoretických základů a přípravy nejmenších štěňat, přes přesné instrukce pro nácvik všech cviků poslušnosti až po závěrečné vyladění perfektního výkonu na zkoušce nebo závodě. 

Objednávat můžeš zde!

Milý pejskaři, milá pejskařko,

určitě to znáš – cvičíš poslušnost, ale nejde to tak úplně podle tvých představ. Pes ztrácí koncentraci, nevydrží delší chůzi u nohy, překusuje aport, plete si odkládačky, na vysílačku buď běží jako blázen a nelehá, nebo naopak vyběhne pár kroků a lehne si pro jistotu bez povelu sám.

Zkoušíš všechno možné, ale stále se nedaří. Naopak ti přijde, že s dalšími a dalšími pokusy je to jenom horší. Pes nerozumí, ztrácí zájem, prostě to pořád není to pravé. A zkouška nebo závod se neúprosně blíží.

Máš pocit, že by to nemělo být tak těžké. Někde by přece měly být k dispozici informace, jak si poradit se všemi cviky. Zeptáš se všech kamarádů i svého výcvikáře, ale nikdo si neví rady a ty nevíš, jak dál.

Není to k vzteku, že není možné získat ucelené informace jak od začátku do konce nacvičit každý cvik? Jak řešit problémy? Jak z toho praštěného štěněte, co právě rozkousalo kabel od nabíječky, udělat perfektního parťáka, který nám bude tancovat u nohy a fungovat na myšlenku?

Dovol mi představit ti moji novou sérii 7 videí (záznamů z online webinářů) o poslušnosti.

 • Ucelený, promyšlený systém nácviku všech cviků od nejjednodušších prvních krůčků až po finální vyladění drobných detailů na zkoušku nebo závod.
 • Podrobné vysvětlení nejen postupu jak na to, ale především proč to takto dělat – pochopíš podstatu výcviku.
 • Každé video má 2-2,5 hodiny, takže se ke každému tématu dozvíš opravdu vyčerpávající množství komplexních informací.
 • Ať už začínáš a chceš začít dobře, nebo jsi už zkušený matador a jen si chceš trochu rozšířit obzory nebo vyřešit nějaký problém, vždycky si ve videích najdeš to svoje.
 • Pro každý cvik ti ukážu systém, který na sebe logicky navazuje krok po kroku. Žádné hádání nebo zkoušení, ale přesný návod jak postupovat a jak metodiku upravit na míru tvému psovi.

A kdo že jsem já?

Jmenuju se Honza Farkač. Trénink psů si mě našel jako moje životní poslání. Nic mi nedělá větší radost, než pomáhat psům a jejich lidem, aby si lépe rozuměli a dokázali spolu zdánlivě neuvěřitelné věci. 

Co se mých úspěchů týče, tak jsem s tervuerení fenkou Finkou Deabei absolvoval 10 velkých závodů (MČR, CACIT Dobříš, apod.) ve čtyřech závodních sezónách. I přes to, že má pouhých 16 kg, jsme drželi krok s maliňáky dvakrát většími než ona. A pro mě nejdůležitější, naše poslední závodní poslušnost byla stejně radostná, jako ta první.

Důležité jsou ale úspěchy mých úžasných klientů. Ať už jde o australského ovčáka, který nechtěl nic vzít do tlamy, a teď aportuje jak pán. Bulmastifa nebo dogu, kteří překonali všechny zdánlivé limity svých plemen a skládají zkoušky z poslušnosti. A nespočet dalších psů, se kterými to jejich majitelé chtěli vzdát, protože jim na cvičáku řekli, že „tohle nikdy cvičit nebude“…

Bude mi ctí a potěšením pomoct i tobě!

Co všechno se v jednotlivých videích dozvíš:

1. Základy a východiska poslušnosti

 • Jak to udělat, aby se pes na poslušnost vždycky těšil a cvičil s tebou s nasazením a nadšením.
 • Jaké jsou základní pilíře poslušnosti a jak zajistit, aby byly pevné a tvoje úžasná poslušnost stála na pevných základech.

2. Chůze u nohy

 • Jak přesně krok za krokem cvičit chůzi u nohy od úplných základů až po radostný, přesný a koncentrovaný tanec čtyř pacek a dvou nohou.

3. Odkládačky, dlouhodobé odložení a přivolání

 • Proč jsou polohy a odkládačky tak zrádné a jak zajistit, aby se tvému psovi nepletly a dělal je rychle a spolehlivě.
 • Jak je to možné, že většina psovodů a psů špatně chápe povel “ke mně”, a co s tím.
 • Jak nacvičit “aktivní” dlouhodobé odložení, které bude fungovat za všech okolností.

4. Příprava na zkoušky a závody

 • Jak psa připravit na zkoušku nebo závod tak, aby předvedl stejný výkon jako na tréninku. Už žádné modlení a doufání, že “bude mít svůj den”.

5. Aport

 • Jak naučit aport tak, aby do sebe vše krásně zapadalo – aby i přes absolutní klid při odhozu následovalo výbušné přinášení, kdy pes běží plnou rychlostí tam i zpět. Aby se z této exploze energie ve zlomku vteřiny stala nehybná socha držící činku bez překusu a s bezproblémovým odebíráním.

6. Překážky (metrovka, áčko, kladina, vysoký žebřík) a vysílačka 

 • Jak tvého psa naučit bezpečně a rychle překonávat všechny překážky (metrovku, áčko, vysoký žebřík…) a předcházet tak zraněním.
 • Jak psovi vysvětlit, že mu stojí za to, aby na konci poslušnosti běžel plnou rychlostí na vysílačku, a přesto dokázal na povel okamžitě lehnout.

7. Makety a ovladatelnost na obraně

 • Jak to udělat, aby pes v obraně běhal makety spolehlivě a předpisově bez nebezpečí chyb a útěku za figurantem.
 • Jak mít poslušného psa nejen na poslušnosti, ale i při obraně – jak být psovi parťákem a ne nepřítelem, který ho na obraně omezuje a buzeruje s ovladatelností.

100% záruka vrácení peněz

Je mi jasné, že koupit si něco přes internet je dost ožehavá záležitost. Co když to nebude stát za ty peníze? Co když je to nějaký podvod? Co když už všechny informace vím a nic nového se nedozvím?

Za svým výcvikovým systémem si stojím, dám za něj ruku do ohně. Pokud chceš mít jistotu, že o své peníze nepřijdeš, nabízím ti férovou možnost jak to udělat. 

Při objednávce minimálně dvou videí stačí jednoduše zaškrtnout, že chceš videa nejprve vyzkoušet. Jedno video ti náhodně vyberu, a pokud po jeho zhlédnutí usoudíš, že to není nic pro tebe, vrátím ti do koruny všechny peníze. Nemusíš mi říkat žádný důvod, nebudu se ptát. Vrátím ti peníze a bude to vyřízené.

Reference

Možná máš pocit, že ti tady můžu nakecat, co se mi zachce, a skutek utek. Jestli tě nepřesvědčím já, možná tě přesvědčí desítky zpráv, které mi přišly od diváků mých webinářů. Tato videa jsou záznamem z online webinářů, kterých se zúčastnilo přes sto pejskařů, jako jsi ty. A tohle si o nich myslí:

Je pro mě hodně důležité, aby moje metodika výcviku dávala smysl, byla logická a vše do sebe zapadalo:

Ahoj Honzo,sleduji tvé webináře se zatajenym dechem…..ucelené,logicky na sebe navazující mezicviky. Jak jsem zmínila dříve, moje vytoužené štěně není ještě ani ve ” výrobě “…..cubina by měla hárat na přelomu roku. Bude možné si pal všechny webináře koupit nějak stažené, abych se na ta krátká instruktážní videjka mohla koukat třeba v dubnu 2021 ?:D

Ahoj Honzo, díky za webináře! Tvoje metodika je krásně zpracovaná, promyšlená, logická, rozdělená do malých navazujících krůčků. Prostě přesně tohle mi v poslušnosti chybělo a ted’ jsem to našla a jsem nadšená. Těším se na trénink.

Chci, aby si z toho něco vzali jak úplní začátečníci, tak i zkušení kynologové:

Super vysvětlený, srozumitelný i mě, jako začátečníkovi, perfektně vystavěný, zkrátka -PARÁDA. Až mě hlava rozbolela, jak jsem se soustředila. . . Jsem moc ráda, že jsem se přihlásila a už se moc těším na další … A ani jednou jsem nekoukla na hodiny . . . 😛

Opět paráda 👏mám za sebou desítky závodů a je bezva zjistit, jak spousty věci udělat jinak -správně od základu . Ještě ze mám druhého mladého ještě nezkazeneho psa a nemusím jen preucovat starého mazaka 😀 těším se na další neděli i na trénink s tebou jak bude možnost 💪👍

Videa jsou hodně hutná a obsahují spoustu informací, ale současně je vše podané přístupnou a zábavnou formou:

Mi ted’ psala kámoška ze moc děkuje za tip na tvoje webinare. Ze zkoukla dnes první a je úpině nadšená. Má skoro 4 stránky poznámek 🙂 Už se těším na příští neděli 🙂 A možná se přihlásim ještě na další. Uvidíme 🙂

Chlape,ty jsi prirodni ukaz! 😀 Opet koncert – prinosny,zabavny,poucny,nazorny… premyslim a napada me jen jedina dalsi osoba,ktera me dokazala udrzet tolik hodin v pine pozornosti (ta to teda zvladla deset hodin,ale to snad nebudes chtit trumfnout :D) Diky a smekam! 👍👏

Dobry den Honzo, v prve rade dekuji za super webinar, koupila jsem si ze zvedavosti i nudy spoustu webinaru a kvalita je fakt tristne rozdilna a o cenach pomlcim. Moc se mi Vase pojeti problematiky a vedeni prednasky libilo a rozhodne to nebylo upine snadne vse pochytit a srovnat si v hlave  :D.

Převedení poznatků do praxe funguje a psi i jejich páníčci jsou spokojení:

Musel jsem vyzkoušet ten aport.Odhodil jsem činku a nabídl jsem balonek a během jednoho tréningu se nám podařilo docílit,že pes kouká kde činka dopadne a vybíhá rychleji.Neuvěřitelné.Děkuji moc 😀 😀 😀

Výborné to bylo jako vždy! Jsem moc ráda, že jsem to mohla zkouknout. Začali jsme podle tebe chůzi u nohy a psa i mě to moc baví. Poziční cviky zvlášť, chůzi zvlášť. Teď se už učí pěkně, ale do roka byl nepoužitelný 😉 😀

I když jsem prý “sportovkář”, tak se to se mnou dá vydržet:

Supr webinář! To bych si nikdy nemyslela, že se budu dívat na nějakýho sportovkáře :D.

Díky za takový cvoky,jako jsi ty 😀 😉 <3 Myslis za nas,za psy, pro nas,pro psy,trenujes psy,ale hlavne nas! A neskutecnym zpusobem to skvele ladi a zapada do sebe 😉

Teď jsem to dokoukala, moc děkuju, to je poprvé, co slyším od “sportovkáře” tak hezky promyšlené polohy, odkládačky i to přivolání, v hodně chybách jsem se našla, takže super a ještě jednou děkuju za možnost se podívat dodatečně 🙂

A neboj, nejsi jediný “nevěřící Tomáš”. Třeba se mi povede tě přesvědčit, jako tady toho. O nic nejde – když se ti to nebude líbit, peníze ti vrátím:

PS:…. ta co te otravovala o ukazku seminare nez objedna, pak ji to nedalo, koukla na Aporty, je to vyborny a dnes doobjedna zbytek prednasek:-)…..Musim ti rict, klobouk dolu, prednasis prehledne, srozumitelne, zajimave, spoustu cviku uz trenujem, az ti priste nejaky otrava napise, o 5min ukazku, nez objedna, klidne mu strih cehokoli posli, hned to toho, nevericiho Tomase”presvedci, ze jsi uzasnej lektor, diky a nezlob se

Co to bude stát?

Máš dvě možnosti:

1. Stačí ti se na video podívat jako na přednášku, udělat si poznámky a hotovo. Nabízím ti možnost přístupu do skupiny na Facebooku, která dané video obsahuje, na jeden týden. Kolikrát si ho v tom týdnu pustíš, je na tobě. Když budeš mít k čemukoliv ve videu dotaz, můžeš se na mě kdykoliv obrátit.

 • Přístup na jeden týden – 300 Kč/video
 • Přístup ke všem videím na týden – celková cena 1500 Kč

2. Video chceš mít stažené ve svém počítači/mobilu a mít možnost se k němu kdykoliv vrátit. Třeba až si pořídíš nové štěně nebo ve výcviku narazíš na nějaký konkrétní problém. Také zde platí: když se budeš chtít na cokoliv zeptat, neváhej se na mě obrátit.

 • Stažení videí – 550 Kč/video
 • Stažení všech videí – celková cena 2800 Kč

Navíc ke své objednávce dostaneš zdarma můj e-book “Úvod do vědomého výcviku“! V něm shrnuji ty nejzákladnější principy poslušnosti. Dozvíš se, jak správně cvičit, aby to tvému psovi i tobě dávalo smysl. Ukážeme si, jak se v rozsáhlém světě sportovní poslušnosti neztratit a vždycky najít vlastní cestu. A v neposlední řadě se dočteš, jak naučit svého psa jakýkoliv cvik v poslušnosti!

Pokud máš zájem zaplatit kryptoměnou (BTC nebo ETH), tak je to taky možné. Stačí mi dát vědět v objednávce nebo mailem.

Objednávat můžeš zde!

Bonusy!!!

Chceš to ještě trochu vylepšit? Co takhle pár bonusů, které ti umožní ještě lépe využít informace získané z videí. Můžeš si je přidat k jakémukoliv počtu objednaných videí.

1) Ebook “K noze!” – kompletní návod jak naučit chůzi u nohy. Tenhle ebook je dokonce ještě obsáhlejší než video o chůzi u nohy z této série. Na téměř 200 stránkách s více než 100 fotkami se dozvíš všechno, co budeš potřebovat, abyste měli s tvým psem nádhernou chůzi u nohy. Bez nadsázky takghle dokážeš naučit chodit u nohy jakéhokoliv psa. Obvykle stojí 500 Kč, dostaneš slevu a přijde tě jen na 400 Kč.

2) Online trénink za sníženou cenu 250 Kč (obvykle 300 Kč) – informace získané z videí převedeš do praxe a natočíš mi je na video (o maximální délce 6 minut). Já ti online (takže klidně i v karanténě) poradím, kde by se to dalo ještě doladit, na co si dát pozor a jak dál. Teorie a praxe je vždycky to nejsilnější spojení!

3) Ebook “Tahák na BH-VT” – čeká tě v novém roce tahle důležitá, základní zkouška? Chceš ji složit na pohodu, bez problémů a s minimálním rizikem nějakého průšvihu, který by mohl tvého mladého psa do budoucna poznamenat? V tomto ebooku shrnuju všechno důležité k BHčku od přípravy měsíc před zkouškou, po poslední minuty těsně před vstupem na plac a samozřejmě všechno důležité, co tě bude čekat na place. Včetně toho, kdy se máš nadechovat. Fakt. Má to 19 stránek. Obvykle to stojí 300 Kč, tebe to přijde jen na 250 Kč. Ještě tu mám pro tebe jeden tajný tip – když objednáš první 4 videa a k nim tenhle ebook, tak máš všechno, co je k BH-VT potřeba. Nic ti nebude chybět a tuhle zkoušku dáš s prstem v nose. Mám na to v nabídce speciální balíček s ještě větší slevou!

4) Ebook “Tahák na IGP1-3” – v tomhle ebooku se dozvíš všechno, co by tě kdy mohlo napadnout ohledně poslušnosti na zkouškách IGP1-3 a tudíž samozřejmě také Upr1-3 a Gpr1-3. Všechny cviky a jejich varianty v různých stupních zkoušek dopodrobna vysvětlené, nespočet fíglů, kontrolní seznamy pro všechny zkoušky… Poslušnost na vyšších zkouškách už je relativně náročná a přísně hodnocená, ale s tímhle tahákem to zvládneš na pohodu! Obvykle stojí 450 Kč, ale tebe přijde na 400 Kč a navíc si zlevníš i tento ebook “K noze”. Kromě toho mám v nabídce ještě speciální balíček, kde najdeš 6 videí a k nim tenhle ebook, takže budeš mít všecho, co budeš potřebovat na bezproblémové složení těchto zkoušek. V balíčku samozřejmě s výraznou slevou.

Objednávat můžeš zde!

Hromadné slevy pro ZKO a jiné kynologické skupiny

Chceš koupit jedno nebo víc videí pro členy tvého ZKO nebo podobné skupiny? Kromě toho, že je to úžasný dárek, tak vám to všem může pomoct posunout váš výcvik na vyšší úroveň. Pokud máš zájem o tuto speciální nabídku, ozvi se mi na FB nebo na mail farkacj@gmail.com a určitě se domluvíme.