K noze! – tanec dvou nohou a čtyř tlapek od štěněte po mistrák

Chůze u nohy s jakýmkoliv psem, jakéhokoliv plemene, velikosti a stupně výcviku

E-book, ve kterém najdeš ucelený systém pro výcvik chůze u nohy. Od obecnějších rad o přístupu k tréninku, přes konkrétní postupy jak krok za krokem psovi vysvětlit, jak má chodit u nohy. Od prvních krůčků přes několik přehledně rozdělených fází výcviku ke všem složitějším prvkům chůze u nohy (obraty, změny rytmu, atd.) až po bezvadný výkon na zkoušce a závodě.

Objednávat můžeš zde!

Milý pejskaři, milá pejskařko,

každý z nás, kdo cvičí se svými psy poslušnost, se nevyhne základnímu cviku, který je součástí všech zkoušek z poslušnosti bez ohledu na zkušební řád – chůzi u nohy. Tento zdánlivě jednoduchý cvik se často mění v noční můru, když se stále nedaří psovi vysvětlit, jak má u nohy chodit. Pes předchází, otvírá se, tlačí se na nohu, prostě není v ideální pozici. Je těžké udržet jeho pozornost, často dává hlavu dolů a jde “jako osel” nebo se dokonce courá někde vzadu. Případně funguje, když máš v ruce balónek nebo pamlsek, ale jak zmerčí, že odměnu nemáš, odmítá pokračovat. Možná zvládá chodit u nohy, když jdeš pěkně rovně, ale jakmile zkusíš udělat obrat nebo nedej bože vejít do skupinky, tak je všechno špatně. A když se to konečně na tréninku podaří dát nějak dohromady a vyjedete na zkoušku, tak máš pocit, že vedle tebe najednou chodí úplně jiný pes, který jako kdyby zapomněl, co se všechno naučil. 

Když se tak díváš na malé štěňátko, co zakopává o vlastní nohy, nedokážeš si vlastně nějak ani představit, jak by se z něj mohl stát pes, který ti bude radostně tančit u nohy. Možná máš se starším psem chůzi u nohy už zmáknutou, ale je to tak dávno, co jste spolu začínali cvičit… Jak jste to vlastně tenkrát zvládli?

Proč jenom neexistuje nějaký jednoduchý způsob, jak získat odpovědi na všechny tvoje otázky a jistotu, že svého psa chůzi u nohy naučíš?

Mám pro tebe dobrou zprávu, ten způsob existuje – dovol mi představit ti můj e-book “K noze!”

  • Téměř 200 stran, víc jak 100 fotek, vše přehledně rozdělené do kapitol a sekcí, aby se v knize dalo snadno orientovat.
  • Logický, podrobně vysvětlený systém, který tvůj pes bude chápat. Každý další krok staví na tom, co se pes předtím naučil. Nenechá tvého psa tápat v nejistotě, ale vždy mu vysvětlí, co se po něm chce, bez násilí, spravedlivě a jasně.
  • Kromě konkrétních postupů i obecné rady, jak k tréninku přistupovat a zajistit, aby byl zábavný pro tebe i pro tvého psa.
  • Tři alternativy k hlavní metodě, které pomohou psům malého vzrůstu, méně energickým psům a těm, kterým by běžný postup z jiných důvodů nevyhovoval. Pomocí této knihy naučíš chodit u nohy opravdu jakéhokoliv psa.
  • Přehledné shrnutí celého systému včetně jednoduché tabulky, která zobrazuje postup výcviku. Snadno se tak v metodice zorientuješ a budeš si moct rychle něco připomenout, když budeš potřebovat. Klidně i na mobilu těsně před tréninkem na cvičáku.
  • Všechny složitější prvky chůze, jako jsou obraty, změny rytmu, skupinka, střelba a podobně, jsou podrobně vysvětlené, aby je pes snadno pochopil.
  • Celá kapitola o údržbě a přípravě na zkoušky, aby vám to spolu fungovalo na ostré akci stejně jako v tréninku včetně tipů, jak psa “opravit”, když se po zkoušce rozkopne.

Kupovat e-book je náročnější v tom, že si ho nemůžeš na rozdíl od normální knihy před koupí prolistovat. Zde alespoň pár stránek, abys měl/a představu, jak e-book vypadá:

Zakládám si na tom, že moje metoda funguje opravdu pro všechny psy. Můj systém výcviku je spravedlivý, snažím se vysvětlovat a dbám na to, aby to psa bavilo.

Ať už chceš začít od začátku se štěnětem, nebo si nevíš rady už s dospělým psem, tahle kniha ti pomůže. 

Znáš tenhle problém, kdy se pes cpe, kam nemá? Mám pocit, že ho u svých  klientů řeším asi nejčastěji. V knize je podrobně popsáno, jak se s ním vypořádat:

Nejkritičtější část výcviku chůze u nohy – jak přemluvit psa, aby koukal nahoru, i když nad sebou nemá žádnou odměnu? Nespadl/a jsi omylem do některé z těchto slepých uliček? Kniha ti ukáže jak z toho ven:

Máš pejska malého plemena? Stafbulla, jack russella, šeltii nebo snad dokonce krysaříka? Tahle všechna plemena mi prošla pod rukama a naučili se krásnou chůzi pomocí drobných úprav hlavní metody:

A kdo že jsem já?

Jmenuju se Honza Farkač. Trénink psů si mě našel jako moje životní poslání. Nic mi nedělá větší radost, než pomáhat psům a jejich lidem, aby si lépe rozuměli a dokázali spolu zdánlivě neuvěřitelné věci. 

Co se mých úspěchů týče, tak jsem s tervuerení fenkou Finkou Deabei absolvoval 10 velkých závodů (MČR, CACIT Dobříš, apod.) ve čtyřech závodních sezónách. I přes to, že má pouhých 16 kg, jsme drželi krok s maliňáky dvakrát většími než ona. A pro mě nejdůležitější, naše poslední závodní poslušnost byla stejně radostná, jako ta první.

Důležité jsou ale úspěchy mých úžasných klientů. Ať už jde o australského ovčáka, který nechtěl nic vzít do tlamy, a teď aportuje jak pán. Bulmastifa nebo dogu, kteří překonali všechny zdánlivé limity svých plemen a skládají zkoušky z poslušnosti. A nespočet dalších psů, se kterými to jejich majitelé chtěli vzdát, protože jim na cvičáku řekli, že „tohle nikdy cvičit nebude“…

Bude mi ctí a potěšením pomoct i tobě!

100% záruka vrácení peněz

Je mi jasné, že koupit si něco přes internet je dost ožehavá záležitost. Co když to nebude stát za ty peníze? Co když je to nějaký podvod? Co když už všechny informace vím a nic nového se nedozvím? Co když to zrovna na mého psa nebude fungovat?

Za svým e-bookem si stojím, dám za něj ruku do ohně. Pokud se budeš řídit mým systémem, svého psa chůzi u nohy naučíš. Nicméně pokud se ti z nějakého důvodu nebude líbit, nesplní tvá očekávání, tak mi stačí jen napsat email. Nemusíš mi nic vysvětlovat, uvádět žádné důvody a já se nebudu ptát. Pošlu ti zpátky peníze a bude to vyřízené.

Reference

Tohle je nejkomplexnější návod, který jsem měla tu čest si přečíst. Po jeho přečtění mi spoustu věcí zapadlo na místo. Po dvacetileté pauze jsem se opět stala cvičícím členem ZKO a nemusím nikomu říkat, že výcvikové metody se od té doby zcela rapidně změnily. Dostávala jsem se do situací, kdy jsem se cítila bezradná. Tato kniha mi skutečně vše naprosto krásně a přehledně vysvětlila. Najednou mi dílky skládačky zapadly na své místo a já se budu těšit na to, že své fence budu umět požadavky vysvětlit.

Tento e-book úžasně popisuje vznik a přípravu chůze pro jakýkoliv sport ve kterém se chůze a poslušnost vyskytují. Vše do sebe zapadá. Navíc úžasná obrazová dokumentace, která vám pomůže pochopit některé kroky. Určitě je super obohatit se i o webináře nebo trénink s Honzou. Já jelikož princip toho jak Honzík chůzi učí znám, můžu jen říct, že super, že to mám i na papíře a nemusím se ptát a ten trénink má pak větší hodnotu! Je dobré po přečtení e-booku ještě sjet webinář a následně mít s Honzou i osobní nebo on-line trénink 🙂

Tato kniha se podrobně zabývá problematikou výcviku chůze u nohy-zaměřuje se na přesný postup učení psa, nastiňuje nejčastější chyby a jejich řešení a také návody pro nejrůznější typy psů. Po přečtení mám nyní jasnou vizi, jak postupovat ve výcviku se svým psem a jak mu tento cvik dobře vysvětlit.

Kdo chce mít chůzi, která bude stoprocentní, koukatelná a budete se psem jako jeden, určitě si ebook přečtěte. Ebook je i pro ty co nemají velké závodní ambice, protože učením chůze u nohy si užijete nejen zábavu se svým psem, ale taky si utužíte váš vztah.

Po dvou nocích strávených chůzí s Honzou (e-bookem) musím říct, že jsem to přečetla jedním dechem. Ebook mi krásně a komplexně dopinil skládačku o chůzi a jejím postupném učení v přehledných krocích. Vyhovuje mi i popis problémů, které při výcviku psa přijdou a jejich odstranění a hlavně jak řadě problémů úplně předejít. Jsem nadšená z takto zpracovaného postupu výcviku a mohu vřele doporučit všem.

Ebook „K noze” je taková kuchařka jak dát chůzi u nohy, která se objevuje téměř v každé zkoušce, pevný základ. Líbí se mi, že v ebooku není popsáno jenom krok po kroku jak postupovat, ale i to, jaké problémy mohou nastat a jak je případně řešit. Další velké plus jsou obrázky, ze kterých je hezky pochopitelné, jak se má daný cvik nebo fáze cviku provést.

Ebook obsahuje snad ten nejpodrobnější popis celého postupu od štěňátka až po závodního psa.. Je tam plno informací o tom, proč zvolit ten a ten postup a hlavně proč a k čemu všemu to povede, jak správně držet pamlsek, kdy a jak ztížit kritéria, jak pracovat s různými typy psů, jaké chyby se můžou objevit a jak je řešit, a pro mě snad nejdůležitější a hezky rozvinutá kapitola chválení a sociální odměna. Prostě jak to udělat, aby jste si chůzi u nohy užili oba, jak pes tak i psovod.

Text celého ebooku je psán srozumitelně, dobře se čte a působí povzbudivě, takže máte chuť jít hned cvičit, i když je třeba jedna hodina v noci. Metodika pro naučení chůze u nohy, kterou Honza popisuje je přizpůsobena i pro méně chtivé nebo malé psy, a proto si každý přijde na to své „pravé ořechové”. Za sebe knížku můžu jenom doporučit, protože sama jsem si tuto metodiku vyzkoušela se svou a chůze nám funguje stejně jak na tréninku, kde mám odměny, tak i na zkoušce/ závodě, kde ty odměny nemám.

Kniha je velice hezky zpracovaná, informace v ní jsou srozumitelné a dobře pochopitelné i pro začátečníka jako jsem já. Oceňuji tipy, jak výcvik udělat zábavnějším, konkrétní příklady situací a také jak se připravovat na zkoušky. Dlouho jsem hledala nějakou takovou brožuru/knihu/spis, za mě fakt super!!!**

Já osobně jsem ještě nikdy tak podrobný a přesný návod v psané verzi neviděla a opravdu mě hrozně překvapilo, kolik toho samotná chůze u nohy obsahuje. Hromadu informací dokážu využít i u ostatních cviků poslušnosti a hrozně mě baví celá ta energie, která z textu vyzařuje, prostě hned mám hroznou chuť jít cvičit a mám pocit, že i když nemám “ideálního” psa, můžeme mít krásnou chůzi u nohy. No a jako třešnička na dortu jsou úžasné názorné fotografie. Děkuji za to, že něco takového vzniklo, je to velká pomoc a konečně mi všechno zapadá 😀

Budete naprosto zahlceni množstvím informací. Informace jsou ucelené a nabízejí naprosto precizní kuchařku, ke které se budete neustále vracet. Z pozice člověka, kdy jsme já a moje čuvačka začaly cvičit pod vedením Honzíka ve 4 měsících věku fenky, tenhle ebook je poslední dílek do skládačky, pomohl mi pochopit nejen proč, ale hlavně jak. Mé štěně rostlo a krok za krokem a chápala, co se po ní chce, byla si jistá a hlavně spokojená, protože dostala jasný návod, jak mi může udělat radost. A ona je na sebe tak hrdá, když odvede práci, kdy jsem na ni pyšná, že se ji to povedlo.

Co to bude stát?

E-book stojí 500 Kč, dostaneš ho ve formátu pdf ode mě emailem. Nicméně pokud si s e-bookem ode mě objednáš ještě něco dalšího, tak ho budeš mít jen za 400 Kč!

Navíc ke své objednávce dostaneš zdarma můj e-book “Úvod do vědomého výcviku“! V něm shrnuji ty nejzákladnější principy poslušnosti. Dozvíš se, jak správně cvičit, aby to tvému psovi i tobě dávalo smysl. Ukážeme si, jak se v rozsáhlém světě sportovní poslušnosti neztratit a vždycky najít vlastní cestu. A v neposlední řadě se dočteš, jak naučit svého psa jakýkoliv cvik v poslušnosti!

Bonusy

Jen e-book ti nestačí? Chceš další materiály, které ti pomohou s chůzí u nohy nebo i s dalšími cviky? Nabízím ti následující možnosti s výraznou slevou:

1) E-book “Tahák na BH-VT” – čeká tě tahle důležitá, základní zkouška? Chceš ji složit na pohodu, bez problémů a s minimálním rizikem nějakého průšvihu, který by mohl tvého mladého psa do budoucna poznamenat? V tomto e-booku shrnuju všechno důležité k BHčku od přípravy měsíc před zkouškou, po poslední minuty těsně před vstupem na plac a samozřejmě všechno důležité, co tě bude čekat na place. Včetně toho, kdy se máš nadechovat. Fakt. Má to přes 30 stránek. Obvykle to stojí 300 Kč, tebe to přijde jen na 250 Kč a navíc si zlevníš i tento e-book “K noze”.

2) E-book “Tahák na IGP1-3” – v tomhle e-booku se dozvíš všechno, co by tě kdy mohlo napadnout ohledně poslušnosti na zkouškách IGP1-3 a tudíž samozřejmě také Upr1-3 a Gpr1-3. Všechny cviky a jejich varianty v různých stupních zkoušek dopodrobna vysvětlené, nespočet fíglů, kontrolní seznamy pro všechny zkoušky… Poslušnost na vyšších zkouškách už je relativně náročná a přísně hodnocená, ale s tímhle tahákem to zvládneš na pohodu! Obvykle stojí 450 Kč, ale tebe přijde na 400 Kč a navíc si zlevníš i tento e-book “K noze”.

3) Online trénink – informace získané z e-booku převedeš do praxe a natočíš mi je na video (o maximální délce 6 minut). Nemusíš mi samozřejmě natáčet jen chůzi, přidej i cokoliv jiného z poslušnosti. Já ti online poradím, kde by se to dalo ještě doladit, na co si dát pozor a jak dál. Teorie a praxe je vždycky to nejsilnější spojení! Online trénink obvykle stojí 300 Kč, ty ho budeš mít jen za 250 Kč a ještě si zlevníš tento e-book.

4) Zvýhodněné balíčky – nabízím také několik výhodných balíčků například pro začátečníky s poslušností nebo pokud tě čeká zkouška BH-VT. K balíčkům si můžeš tento ebook přiobjednat za pouhých 350 Kč, levněji už to nejde.

Pokud máš zájem zaplatit kryptoměnou (BTC nebo ETH), tak je to taky možné. Stačí mi dát vědět v objednávce nebo mailem.

Objednávat můžeš zde!