Užij si se svým psem zkoušku z poslušnosti “na pohodu”!

Jasný plán, informace o všem, co se tvé zkoušky týká + každotýdenní zpětná vazba na tvůj trénink zdarma!

Ahoj pejskaři/pejskařko, najdeš se v některém z těchto bodů?

 • V nejbližší době tě s tvým psem čeká zkouška z poslušnosti a ty nemáš jistotu, jak přesně na ni natrénovat.
 • Je to tvá první zkouška nebo první zkouška s mladým psem a úplně přesně nevíš, co tě čeká – jak to na zkoušce probíhá, co všechno vlastně rozhodčí hodnotí, na co si dát pozor…
 • Víš, že poslední týdny před zkouškou jsou kritické, ale nemáš jasný plán, jak v přípravě na zkoušku postupovat.
 • Na zkoušku nestačí umět jen jednotlivé cviky je potřeba nacvičit i všechno okolo, ale není ti jasné, co to vlastně všechno obnáší – nástup, hlášení, přechody, pomoci…
 • Občas máš pocit, že se nemáš při tréninku na koho spolehnout a zpětná vazba ti chybí hlavně v tomto důležitém období před zkouškou, kdy nechceš nic pokazit.
 • Je toho tolik, na co je potřeba se připravit – jednotlivé cviky, nástup, hlášení, organizace zkoušek, doklady pro psa a pro tebe, vyladění formy… Máš pocit, že to nemůžeš všechno zvládnout a čas se krátí.
 • Máš trochu strach, že zkouška nevyjde a že tvůj pes bude zrazený nedostatkem odměn a náročným prostředím a třeba si odnese do dalších zkoušek špatnou zkušenost.

Mílá pejskařko, milý pejskaři,

vítám tě ve svém novém kurzu “Zkouška na pohodu”, který tě provede kritickým obdobím posledních šesti týdnů před samotnou zkouškou z poslušnosti. 

Všichni známe ten lehce nervózní pocit z pohledu na kalendář, ve kterém svítí datum naší příští zkoušky. Zdá se to tak daleko, máš ještě spoustu času na to trochu opravit pozici v chůzi a třeba odstranit ten překus při držení aportu. 

Jenže najednou už to nejsou tři měsíce, ale jen několik týdnů a nastává lehká panika – co teď? Co ještě zvládneš opravit a co už je lepší nechat být? Na co všechno vlastně musíš svého psa připravit? A co musíš znát ty jako psovod, aby nedošlo na nějaké zbytečné chyby z tvé strany?

Před zkouškou je potřeba zařídit spoustu věcí, nestačí jen natrénovat všechny cviky. Je potřeba bezpečně znát celou zkoušku a zkušební řád, mít v pořádku papíry své i papíry psa, nacvičit hlášení rozhodčímu a další nezbytné detaily, dát psovi dostatek odpočinku, aby nebyl z intenzivního tréninku znechucený a tisíc dalších drobností… Jak tohle všechno zvládnout? Kde sehnat informace?

Možná je tohle tvá první zkouška, možná jich máš za sebou už několik, ale stejně je to pokaždé náročné období, ve kterém by se ti hodilo trochu toho vedení, zpětné vazby a ujištění, že jsi na nic nezapomněl/a.

Je potřeba mít jasně daný plán, podle kterého můžeš postupovat krok za krokem, týden za týdnem. Vedení, na které se můžeš spolehnout a jistotu, že na nic nezapomeneš a na zkoušce tebe ani tvého psa nic nepřekvapí…

Tohle všechno a ještě mnohem víc pro tebe udělá šestitýdenní kurz “Zkouška na pohodu”!

 • Každotýdenní zpětná vazba na tvůj trénink poslušnosti a jasné instrukce a úkoly, na čem je potřeba pracovat a jak. Posledních šest týdnů před zkouškou je kritických a ty je využiješ naplno!
 • Jasná představa toho, co tebe a tvého psa na zkoušce v poslušnosti čeká. Žádná nepříjemná překvapení, žádné řešení věcí na poslední chvíli – v každé myslitelné situaci budeš vědět, co máš dělat, získáš sebevědomí a klid.
 • Nepřeberné množství informací o všem, co se týká zkoušky z poslušnosti – od tréninku, přípravy, ladění formy, průběhu zkoušky, organizace zkoušek, přípravy zkouškového placu, nutných dokladů až po všechny drobné detaily a pomoci, které tobě a tvému psovi zkoušku významně ulehčí a oba si ji užijete.
 • Všechna tvá tvrdá práce při tréninku tvého psa nepřijde nazmar – bude zajištěné, že tvůj pes bude na zkoušce při poslušnosti fungovat stejně, jako v tréninku a dokážete předvést, co umíte. Už se můžeš těšit na ten úžasný pocit ze splněné zkoušky!
 • V každém okamžiku přípravy budeš vědět, co máš dělat. Nemusíš hádat, tápat nebo doufat – máš se kdykoliv na koho obrátit a můžeš směle postupovat dál. Vyhneš se chybám, nebudeš ztrácet čas nebo nedej bože peníze ve snaze na poslední chvíli něco napravit. Budeš mít jistotu, že pro svého psa děláš maximum.

Pojďme se společně podívat, co všechno v kurzu vlastně dostaneš:

Po celou dobu trvání kurzu (tedy celých šest týdnů) budeš mít přístup k těmto videím:
 • Video průběhu zkoušky s mým komentářem – hodnota 500 Kč – uvidíš jednoho z mých skvělých klientů, jak se svým psem prochází celou zkoušku a já to přerušuji svým komentářem. Získáš jasnou představu, jak zkouška probíhá. Upozorním tě, na co si dát pozor a jak to psovi usnadnit.
 • Video průběhu zkoušky bez mého komentáře – hodnota 200 Kč – jedná se o stejné video jako to první, ale bez přerušení mými komentáři. Můžeš se tedy podívat na celý průběh zkoušky od začátku do konce, abys přesně věděl/a, jak to jde za sebou, jak na sebe cviky navazují atd. 
 • Video o přípravě na zkoušky – hodnota 500 Kč – v tomto videu se dozvíš, co můžeš udělat pro to, aby na zkoušce pes fungoval a cvičil úplně stejně, jako v tréninku. Dostaneš spoustu informací a tipů, jak trénovat, na co psa připravit a na co si dát pozor. Představ si, jak to bude skvělé, když dokážete společně na zkoušce fungovat stejně, jako v tréninku.
 • Video “Vše ostatní” – hodnota 500 Kč – video má zvláštní název, protože je součástí dvojice videí – jedno se jmenuje “Vše o cvicích” a druhé právě “Vše ostatní”. V tomto videu se dozvíš, čemu všemu je potřeba se se psem věnovat, mimo samotného cvičení poslušnosti. Poradím ti, jak mít psa v dobré fyzické i psychické kondici. Co je potřeba na zkoušku natrénovat, ale ve zkušebním řádu se to nedočteš. Pro své psy chceme jen to nejlepší a tohle video ti pomůže to svému psovi dát. V neposlední řadě se mimo jiné dozvíš i to, jak se ty sám/sama můžeš psychicky na zkoušku připravit a být v rámci možností v pohodě. 
Budeš si moct stáhnout a mít už navždy tyto e-booky, příručky, taháky a další texty:
 • Tréninkový plán a manuál k tomuto kurzu – hodnota 250 Kč – zde najdeš podrobný postup, jak týden za týdnem trénovat a jaké máš splnit úkoly, aby ses připravil/a na svou zkoušku – jasný plán ti dodá sebevědomí a klid. 
 • Výtah ze zkušebního řádu – hodnota 150 Kč – V tomto souboru budeš mít ode mě ze zkušebního řádu vytažené jen to důležité a ještě navíc opatřené mými poznámkami pro vyjasnění. Konečně je zkušební řád stravitelný a skutečně k něčemu.
 • Tahák na zkoušku hodnota 300 Kč/450 Kč (dle zkoušky) – tento e-book tě podrobně provede celou zkouškou. Od přípravy týden před zkouškou, přes jednotlivé cviky, pokyny rozhodčího, detaily, pomoci, až po zkouškový den – prostě všechno, na co si vzpomeneš. Obsahuje také kontrolní seznam, který ti umožní si rychle zkoušku zopakovat a ujistit se, že na nic nezapomeneš. Představ si ten pocit, že o zkoušce víš možná víc než samotný rozhodčí.
 • Schéma zkoušky – hodnota 150 Kč – tyhle kartičky ti poslouží jako rychlý tahák přímo na place – vytiskni si je nebo si je stáhni do mobilu a nikdy nezapomeneš, co máš dělat. Ani ve stresové situaci na zkoušce. 
 • Zkouškové papírování– hodnota 200 Kč – důležitá příručka, která se týká všech dokladů, které budeš na zkoušku potřebovat – jak pro psa, tak pro sebe. Nechceš zažít ten strašný pocit, že nemůžeš nastoupit na zkoušku kvůli nějaké hloupé administrativní drobnosti. 
 • Organizace zkoušek – hodnota 300 Kč – tenhle e-book ti ukáže, jak maximálně efektivně zorganizovat zkoušky. Jak připravit plac, seřadit psy, sestavit plán… Minimalizuješ šanci, že se něco pokazí, a naopak zajistíš, že si zkoušky všichni účastníci a jejich psi užijí. 
 • Test ze zkušebního řádu – hodnota 150 Kč – otestuješ si svoje znalosti zkušebního řádu. Vybral jsem některé chytáky a věci, na které se často zapomíná. Ujistíš se, že máš zkoušku opravdu v malíčku.

Vidíš tu nálož informací, kterou dostaneš? S tímhle ti na zkoušce nic neuteče a v každé situaci budeš vědět, co máš dělat. 

Kdo zvládnul rychle počítat, tak ví, že hodnota všech těchto informačních materiálů je dohromady 3200 Kč nebo 3350 Kč (podle toho, která zkouška tě čeká). 

Ale počkej, to ještě není všechno!

Získáš ještě přístup do mého online tréninkového vedení, v rámci kterého se bude celý kurz odehrávat, a to na celé dva měsíce! 

 • 4 živá vysílání, kde zodpovím jakékoliv tvé dotazy 
 • 2 zbrusu nová výuková videa na různá témata z poslušnosti a přístup i ke všem starším
 • obrovská databáze čítající přes 300 videí nejrůznějších plemen při poslušnosti s komentářem ode mě, ze kterých se můžeš učit 
 • moje podpora na FB messengeru 24/7

Tohle má cenu 600 Kč, takže počítej se mnou, jsme na 3800 Kč/3950 Kč!

Přijde ti, že je toho hodně? Tak se připrav, jedeme dál!

Navrch ti dám speciální slevový kód, který ti dá 30% slevu na jakékoliv mé další produkty. Pokud budeš potřebovat ještě dopilovat nějaký cvik nebo se dovzdělat ohledně něčeho jiného, budeš to mít skoro o třetinu levnější! 

A teď pozor, dostáváme se k tomu nejdůležitějšímu – zpětná vazba! 

 • Mix psané zpětné vazby, živých tréninků přes videohovor a konzultací přes telefon/zoom.
 • Každý týden se ode mě dozvíš, jak jste na tom, na co si dát pozor, jak pokračovat, čeho se vyvarovat…
 • Můžeš se na cokoliv doptat, vše podrobně probereme.
 • Nemusíš mít žádné technické znalosti ani nemusíš umět stříhat videa – uděláme to za tebe, když budeš chtít.
 • Budeš mít jistotu, že máš dobré vedení a že svého psa vedeš správným směrem k úspěchu na zkoušce!

Něco takového má cenu cca 1450 Kč plus k tomu ještě možnost nechat si videa z tréninku sestříhat v hodnotě dalších 600 Kč

Začíná se nám to celkem nasčítávat, co? Informace skoro za 4 tisíce, teď navíc tréninky skoro za dva litry… To jsme skoro na 6000 Kč! Ono to tu hodnotu má, ale zdá se to být moc peněz…

Tak víš co?

Já ti ty tréninky k tomu dám zadarmo.

Jo, čteš dobře, zpětnou vazbu ode mě máš v tomhle kurzu zadarmo, zaplatíš jenom za informační materiály, co ty na to?

Takže si to sečteme:

 • Našlapaná videa v celkové hodnotě 1700 Kč
 • Podrobné e-booky o všem, co tě čeká, v celkové hodnotě 1500/1650 Kč
 • Přístup do online tréninkového vedení na celé dva měsíce v hodnotě 600 Kč
 • Slevový kód 30 % na cokoliv z mé nabídky videí a e-booků v hodnotě.. no to bude na tobě, že jo.
 • Po šest týdnů každý týden zpětná vazba ode mě plus stříhání videí v hodnotě 2050 Kč (a nemůžu uvěřit tomu, že to sem píšu) máš ode mě zadarmo!

To máme 5850 Kč/6000 Kč. Taky už tě to lomítko štve? A vůbec jsou to taková divná čísla, tak to pojďme ještě trochu zkrouhnout a jsme na konečné ceně:

3500 Kč

Tato plná verze kurzu je prozatím omezená na zkoušky BH-VT a IGP1-3/UPr1-3/GPr1-3. Další zkoušky budou přibývat. Ale nezoufej! Pro jakoukoliv jinou zkoušku z poslušnosti můžeš využít light verzi tohoto kurzu. Nedostaneš sice materiály ke konkrétní zkoušce (tahák, video, schémata, zkušební řád…), ale vše ostatní je stejné včetně týdenních úkolů! Stačí jen v objednávce zvolit možnost “Jiná” a vypsat tvou chystanou zkoušku. Získáš tak informace a zpětnou vazbu v celkové ceně 4400 Kč za pouhých:

2900 Kč

Slevy!

A aby toho nebylo málo, nabídnu ti ještě dvě další slevy (tyhle se nedají kombinovat s žádnou jinou slevou):

 1. Jestli sis už někdy v minulosti koupil/a něco z toho, co nabízím v rámci kurzu (Tahák na zkoušku, některé z videí), odečtu ti z ceny další tři stovky, takže to budeš mít za 3200 Kč případně light verzi za 2600 Kč.
 2. Pokud už jsi tenhle program jednou absolvoval/a, takže většinu materiálů už máš, pro další zkoušku ho dostaneš jen za 2500 Kč (platí i pro light verzi).
A teď pozor, tenhle program je úplně nový, takže tu mám speciální nabídku pro ty, kteří se toho nebojí!

Jestli mi svatosvatě slíbíš, že po skončení svého kurzu mi nahraješ video, kde budeš chvilku (minutu, dvě) vyprávět o tom, jak se ti kurz líbil a co ti dal (a prosím upřímně!) tak ti z ceny kurzu odečtu dalších 300 Kč. 

Ale bacha! Tohle platí jenom pro pár prvních nejrychlejších, fakt nepotřebuju 20 videí. Tak to neprováhej a přihlas se hned, jinak o tuhle slevu přijdeš, stačí tady kliknout na “chci mít zkoušku na pohodu”.

Všeobecně hlásím, že tenhle kurz není nafukovací, nemůžu vás mít najednou 10, to bych opravdu nestíhal, takže kdo dřív přijde, dřív se hlásí a dřív si zabere svůj termín podle toho, kdy má zkoušku, ten se dostane. Kdo bude čekat na poslední chvíli, bude mít smůlu. 

Otázky a odpovědi

Tenhle kurz je pro tebe, pokud tě v dohledné době čeká zkouška z poslušnosti. Plnou verzi kurzu můžeš využít pro tyto zkoušky: BH-VT, IGP1-3, UPr1-3 nebo GPr1-3. Pro jakoukoliv jinou zkoušku z poslušnosti můžeš využít light verzi kurzu. Další zkoušky budou do plné verze přibývat.

Získáš přístup do skryté FB skupiny (musíš mít FB účet), ve které budeš součástí mého online tréninkového vedení. Na každý týden budeš mít jasně vypsané úkoly - co si prostudovat, zařídit, natrénovat a jakou zpětnou vazbu můžeš využít. Budeš mi posílat videa nebo si zavoláme a budeš trénovat živě. Mezitím můžeš využívat všech benefitů, které nabízí online vedení - živá vysílání, databáze videí, výuková videa, atd.

Zůstanou ti všechny psané materiály - e-booky, příručky, atd. K videím budeš mít přístup po celou dobu trvání kurzu, tedy po celých 6 týdnů, abys měl/a dost času se na ně podívat klidně několikrát.

Zvládneš. Pokud máš jakýkoliv smartphone s kamerou a FB účet, tak to stačí a nic víc nepotřebuješ. Videa za tebe sestříháme, když to budeš potřebovat, a ke všemu dostaneš podrobný návod. A samozřejmě se mě můžeš kdykoliv na cokoliv zeptat. 

Pro některé úkoly to bude velmi vhodné, na některé to naopak vůbec nebude potřeba. Ale v nejhorším si vystačíš se stativem nebo vhodně opřeným mobilem.

Není. Já sám organizuju každý rok pro své klienty dvoje zkoušky (na jaře a na podzim). Už takto proběhly troje, na kterých pod mým vedením úspěšně složilo zkoušku přes 30 psovodů. Na jaře 2023 se chystají další, kde jich dalších 10 přibude. 

Umím organizovat zkoušky, vím, co tě čeká a umím tě na to také online připravit - moje online tréninkové vedení funguje už více než rok a spokojeně se ho každý měsíc účastní kolem 50 psovodů jako jsi ty.

Příprava na zkoušku nějaký čas zabere, s tím je potřeba počítat. Nicméně nepočítej s tím, že by časová náročnost byla nějak výrazně vyšší, než kdyby ses na zkoušku připravoval/a sám/sama. Jen efektivita tvé přípravy bude mnohonásobně větší, takže ten čas mnohem líp využiješ.

Budu se ti snažit vyjít vstříc, pokud půjde o něco vážného, jako nedej bože zranění psa. Nicméně počítej s tím, že kurz je rozepsaný na týdny a nelze si zpětnou vazbu “šetřit” na další týdny.

Ne, to ti říct nechci. Tenhle kurz je pro tebe určený, pokud tvůj pes cviky na zkoušku umí (maximálně má nějaké drobné nedostatky) a už máte daný termín zkoušek. Pomůžu ti připravit se na situaci na zkoušce a na všechny nástrahy, které obnáší. Pokud tvůj pes ještě neumí všechny cviky, zvaž mé online tréninkové vedení, tam tě všechno naučím a na zkoušku vás připravím.

Tohle je trochu ošemetná záležitost, protože s kurzem dostaneš tolik informačních materiálů, že jejich hodnota vlastně převýší jeho cenu. Kurz tě bude stát maximálně 3500 Kč pokud nemáš žádnou slevu a máš v něm informační materiály v hodnotě skoro čtyř tisíc. Nicméně pokud váháš, stačí to uvést v objednávce - zašlu ti pouze manuál ke kurzu, kde získáš jasnou představu o tom, co všechno kurz obnáší. Pokud se ti to nebude líbit, vrátím ti všechny peníze a nemusíš mi nic vysvětlovat, nebudu se ptát, stačí říct. 

Light verzi kurzu lze využít na jakoukoliv zkoušku, která zatím není v nabídce plné verze. Získáš v ní tedy mírně omezenou nabídku informačních materiálů, ale stejné vedení i zpětnou vazbu.

Dva měsíce členství v online vedení
Video "Vše ostatní"
Video "Příprava na zkoušky"
"Zkouškové papírování"
"Zkoušková organizace"
Manuál s týdenními úkoly
Slevový kód 30 % na všechny mé produkty
Každotýdenní zpětná vazba na tvůj trénink

100% záruka vrácení peněz

Je mi jasné, že koupit si něco přes internet je dost ožehavá záležitost. Co když to nebude stát za ty peníze? Co když je to nějaký podvod? Co když už všechny informace vím a nic nového se nedozvím?

Na všechny své produkty vždycky dávám 100% záruku a vracím peníze bez jakýchkoliv podmínek, protože si za kvalitou svých výtvorů stojím.

V tomto případě je to ovšem trochu náročnější. Platíš vlastně zlevněnou cenu za velký balík materiálů, navíc máš zadarmo ještě zpětnou vazbu ode mě – takovéhle nabídky jsou bohužel velkým lákadlem pro takové výkuky, kteří všechno využiji, e-booky si pěkně stáhnou, na videa se podívají a pak budou chtít zpátky peníze. 

Nicméně i tak mám pro tebe možnost, jak si tenhle kurz bez rizika koupit. Uveď mi do poznámky v objednávce, že chceš mít možnost vrácení peněz. Pošlu ti pouze manuál k tomuto kurzu, kde se dozvíš celý program a i více informací k jednotlivým e-bookům a videím a dalším benefitům tohohle kurzu.

Pokud se ti to nebude zamlouvat, stačí napsat, peníze ti vrátím do koruny a nebudu se ptát na důvod. Pokud se ti to líbit bude, stačí jen napsat, pošlu ti zbytek materiálů a můžeš se do toho pustit. Na rozhodnutí máš kolik času chceš, ale neodkládej to, ať kurz stihneš pro přípravu na svou zkoušku využít.