Online tréninkové vedení ve sportovní poslušnosti

Trénuj pod mým vedením kdykoliv a kdekoliv!

Představuji ucelený systém, který ti umožní se mnou trénovat kdykoliv a kdekoliv, tak jak to bude vyhovovat tobě a tvému psovi. Můžeš mě mít doslova v kapse ve svém chytrém mobilu na každém tréninku!

Objednávat můžeš zde!

Je smutná realita, že ne každý se dostane na trénink se mnou tak často, jak by si představoval/a.

 • Možná to máš příliš daleko, a tak se vidíme jen jednou za čtvrt roku nebo ještě méně.
 • Možná je to společně s dopravou a případně ubytováním prostě příliš finačně náročné. Všichni víme, kolik peněz naši psi dokážou “sežrat”. 
 • Možná se ne vždycky dokážeš včas přihlásit na přeplněné tréninky a musíš jen doufat, že na tebe zbyde nějaké místo.
 • Možná jsi hodně zaneprázdněný/á a prostě nemáš čas se přizpůsobovat rozvrhu mých tréninků.
 • Možná se dostaneš třeba jednou za měsíc na intenzivku, ale to je málo! Chceš postupovat rychleji a mít jistotu, že v mezičase neuděláš nějakou chybu.
 • Možná má tvůj pes problém v cizím prostředí nebo jsi ty sám/a nervozní, a tak na tréninku nikdy vlastně nepředvedete úplně to, co umíte.

Důvodů může být celá řada, ale výsledkem je, že trénink nepostupuje tak rychle, jak bys chtěl/a, a stávají se zbytečné chyby, které je potom potřeba napravovat. Nezoufej, mám pro tebe řešení!

Online tréninkové vedení přízpůsobené přesně na míru tvým potřebám!

Své online vedení si flexibilně namícháš přesně podle svých představ. Podívej, z čeho všeho si můžeš vybrat:

 1. Online trénink s mluvenou zpětnou vazbou – natočíš mi video o délce max. 6 minut a ode mě dostaneš rozsáhlou zpětnou vazbu namluvenou přímo do tvého videa. Můžeš se spolehnout, že mi nic neunikne. Dám ti vědět, kde děláš chyby, co můžeš udělat jinak, kde už se můžeš posunout dál… Nemusíš se bát, že bys video nezvládl/a sestříhat – jako doplňkovou službu to za tebe udělá někdo jiný, takže stačí opravdu jen zapnout kameru a cvičit.
 2. Videohovor na 30 minut – jen psaná zpětná vazba ti nestačí? Chceš si popovídat z očí do očí? Máš mě na 30 minut plně k dispozici a můžeme probrat, co budeš chtít. Můžeš mi ukázat video a společně ho projdeme vteřinu po vteřině a řekneme si, co je potřeba vylepšit, změnit, posunout… Hodí se i ve chvíli, kdy z jakéhokoliv důvodu nechceš dávat své video do skupiny, kde ho uvidí i ostatní účastníci online vedení.
 3. Telefonní rozhovor na 30 minut – nepotřebuješ mi ukázat žádná videa ani mě při rozhovoru vidět? Chceš jen mít možnost cokoliv zkonzultovat, probrat, případně si postěžovat? Za půl hodiny toho stihneme napovídat dost a určitě se dobereme nějakého řešení.
 4. Živý online trénink 15 minut – chceš mě mít doslova s sebou na tréninku? Chceš mít mou okamžitou zpětnou vazbu, jako bychom se viděli osobně? Pak je pro tebe tahle možnost jako dělaná. Domluvíme se na konkrétním čase, ty poprosíš kamaráda, který vezme do ruky mobil a přes FB Messenger tě bude při tréninku natáčet. Uvidím tě živě a budu tě moct “buzerovat” jako na normálním tréninku 🙂 Když bude tvůj kameraman aspoň trochu šikovný, budeš mít v podstatě plnohodnotný trénink klidně v pohodlí vlastního domova, zahrady nebo cvičáku.

Ber prosím v potaz, že online vedení probíhá přes Facebook. Budeš členem soukromé skupiny a komunikovat spolu budeme přes Messenger. Bez FB účtu se tedy neobejdeš. Také připomínám, že se jedná striktně o sportovní poslušnost, běžnou provozní poslušnost nedělám.

Přijde ti to pořád málo? Mám tu pro tebe ještě pět bonusů!

 1. Podpora přes Messenger: Celý měsíc mě budeš  mít k dispozici na písemné dotazy přes Messenger.
 2. Živé vysílání dvakrát v měsíci: Dvakrát do měsíce udělám ve FB skupině živé vysílání. Budeš se moct dopředu anebo živě během vysílání na cokoliv zeptat. Dozvíš se nejen odpovědi na svoje otázky, ale třeba se i poučíš z otázek ostatních.
 3. Databáze videí: Dostaneš přístup do přehledné databáze všech nahraných videí a živých vysílání. Videa se dají filtrovat podle cviků, plemen a věku psa. Rychle najdeš, co potřebuješ, a můžeš se na videa podívat a přečíst si mé komentáře k nim. V databázi živých vysílání máš zase přehledně rozepsaná témata, která jsme řešili a můžeš si kdykoliv pustit cokoliv tě zajímá.
 4. Videa z mého vlastního tréninku: Do skupiny nahrávám také videa z mého vlastního tréninku s komentářem. Buď s mým psem, se kterým to opravdu není jednoduchý, takže ti to třeba zvedne náladu, anebo s jinými psy, abych ukázal nějaký konkrétní cvik/detail.
 5. Detailní návod na natáčení videí: Nemusíš se bát, že si nebudeš umět poradit s technikou a trénink pořádně natočit. V šikovné příručce se dozvíš, jak to přesně udělat, aby sis z online vedeni odnesl/a co nejvíc.

Výhody online vedení možná nejsou na první pohled jasné, ale jakmile si to vyzkoušíš, nebudeš chtít přestat!

 • Časová flexibilita – trénuj, kdykoliv se to hodí tobě. Nemusíš se přizpůsobovat tomu, kdy mám vypsané tréninky. Natoč mi video klidně o půlnoci nebo v pět ráno.
 • Domácí prostředí – můžeš mi psa předvést na místě, kde cvičí nejlépe, a kde třeba bude skládat zkoušku. Nemusíš řešit, že ho budou rušit zvuky, ostatní psi nebo prostě jen neznámý nový cvičák. I ty budeš v pohodě, žádná nervozita tvůj výkon neovlivní. 
 • Ušetřený čas a peníze za dopravu, případně ubytování – nemusíš nikam jezdit! Žádné dopravní zácpy, hodina v autě a kodrcání někam na trénink.
 • Jistota nepřerušeného vedení – největší problém u těch z vás, které vídám jen zřídka (třeba jednou za měsíc a méně na intenzivkách), je to, že máte mezi tréninky až moc času na to, abyste někde udělali chybu. Zapomenete, co jsem vám říkal, nebo se chcete posunout dál, ale nejste si přesně jistí jak. Vyhni se tomuhle problému tím, že mezeru mezi intenzivkami vyplníš online tréninkem.
 • Postupuj svým tempem – nemusíš řešit, že “sakra za tři dny je trénink, to abychom honem něco dohnali” nebo naopak “další trénink je až za 14 dní, co budem do té doby dělat?”. Rozvrhni si online trénink přesně tak, jak potřebuješ a postupuj ve výcviku tak rychle, jak vyhovuje tobě a tvému psovi.
 • Vždycky budeš vědět co dělat a jak postupovat – vyvaruj se tomu, že tvůj trénink uvízne na mrtvém bodě, protože nevíš jak dál nebo nemáš motivaci. Budu nad tebou bdít a zařídím, abys vždycky mohl/a dál trénovat a někam se posouvat.
 • Zpětná vazba je uložená a kdykoliv k dispozici – často na tréninku slýchám: “To si nemůžu všechno zapamatovat, je toho moc.” A ano, do příště je půlka informací zapomenutá a dělají se zbytečné chyby. Zpětnou vazbu z online tréninků budeš mít uloženou, můžeš se k ní kdykoliv vrátit, když si něčím nebudeš jistý/á.

A kdo že jsem já?

Jmenuju se Honza Farkač. Trénink psů si mě našel jako moje životní poslání. Nic mi nedělá větší radost než pomáhat psům a jejich lidem, aby si lépe rozuměli a dokázali spolu zdánlivě neuvěřitelné věci. 

Co se mých úspěchů týče, tak jsem s tervuerení fenkou Finkou Deabei absolvoval 10 velkých závodů (MČR, CACIT Dobříš, apod.) ve čtyřech závodních sezónách. I přes to, že má pouhých 16 kg, jsme drželi krok s maliňáky dvakrát většími než ona. A co pro mě nejdůležitější, naše poslední závodní poslušnost byla stejně radostná jako ta první.

Důležité jsou ale úspěchy mých úžasných klientů. Ať už jde o australského ovčáka, který nechtěl nic vzít do tlamy a teď aportuje jak pán. Bulmastifa nebo dogu, kteří překonali všechny zdánlivé limity svých plemen a skládají zkoušky z poslušnosti. A nespočet dalších psů, se kterými to jejich majitelé chtěli vzdát, protože jim na cvičáku řekli, že „tohle nikdy cvičit nebude“…

Bude mi ctí a potěšením pomoct i tobě!

Reference

Online trénink je relativně nový koncept a většina lidí je k tomu pochopitelně skeptická. Podívej se na nadšené reakce těch, kteří to riskli:

Honzi, díky! Opět vyčerpávající, na míru, nic ti neuteče :*

No takový luxus, že vlastně můžu mít trénink úplně kdykoliv, to se mi dřív ani nesnilo 🙂

Určitě bych ty živé tréninky všem doporučila. Byla jsem s Honzou jednou osobně a teď online a je to velmi, ale velmi podobné tréninku osobnímu.

Velmi jsem uvítala možnost pro nás, co jsme z větší vzdálenosti trénovat pod Honzovými křídly online. Nejprve jsem z natáčení sebe na video měla obavy a stres. Po prvním komentáři, ale můj strach opadl. Komentáře jsou podrobné stejně jakoby jste v televizi sledovali rozbor elektronickou tužkou.

Online vedení mě velmi zajímalo, protože jsem doufala, že by to mohla být cesta, jak v mém chaotickém životě zefektivnit tréninky a být pod dohledem. Pro vytížené lidi jako jsem já, si myslím, že je to super!

Moc děkuju! Super rady 👌👌👌 Člověk toho půlku vůbec nevidí nebo mu to nedojde 😄 Jdeme makat a posouvat, ať máme brzy co ukázat.

K mému překvapení mě hodně baví vkládaná videa s komentářem. Je fajn to taky občas vidět z celkového pohledu a super možnost se s tvými komentáři vrátit na jednotlivé minuty průserů nebo pochval. To u tréninku jako takového člověk prostě nezíská a hůře pochopí, co tam vlastně dělá špatně, pokud to sám nevidí. No a taky se můžeš přiživit na videích ostatních lidí 🙂

Určitě budu možnost online vedení využívat i nadále. protože raději než chodit na cvičák, kde si nevšimnou špatně vznikajících návyků a vzorců chování, které pak budete složitě odnaučovat. To raději máknout online. Je to přínosnější a vás i čtyřnohého parťáka to bude bavit. V neposlední řadě má Honza s námi neskutečnou trpělivost a za to jsem velmi vděčná. Děkujeme

Online trénink s komentářem, doplněný telefonátem byl za mě super. Honza na nahraná videa reaguje velmi rychle a obsáhle a při hovoru proberete cokoliv chcete! Určitě jsem si zároveň potvrdila, že vůbec není špatně se nahrávat a zpětná vazba, ke které se můžete vrátit a přehrávat a pročítat opakovaně je prostě super!

Určitě bych moc doporučila i lidem, kteří mají malé štěndo. Jelikož štěně nevydrží tolik pozornosti, líbí se mi možnost 15 min tréninku, kdy hravě vydrží a i během té krátké chvíle zvládneme eliminovat problémy a já zase mohu dál pokračovat lepším způsobem. 

Na živém tréninku vám bude připadat jako byste nebyli vzdáleni stovky kilometrů, ale byli na jednom cvičícím place. Honza si všimne i sebemenšího detailu na vaší komunikaci se psem. Poradí co dělat jinak efektivněji a jak to vidí pes. Hodně vám to pomůže posunout se dál, ale zároveň neupadnout do smutku, že jste beznadějná dvojka psovoda a psa. A to je za mě super.

Za mě jedním slovem PARÁDA. Díky tomuto projektu jsem mohla trénovat i doma pod dohledem a to je velký benefit pro všechny, kteří jsou začátečníci ve sportovce a potřebují častější dohled, stejně jako já.

100% záruka vrácení peněz

Je mi jasné, že koupit si něco přes internet je dost ožehavá záležitost. Co když to nebude stát za ty peníze? Co když je to nějaký podvod? Co když zjistíš, že ti to vůbec nevyhovuje?

Během prvního měsíce tvého online tréninkového vedení se můžeš kdykoliv rozhodnout, že to nesplnilo tvá očekávání. Stačí mi napsat email nebo zprávu na FB. Nemusíš mi nic vysvětlovat, nebudu se tě na nic ptát, odstraním tě ze skupiny a vrátím ti všechny peníze. Po prvním měsíci počítám s tím, že už víš, do čeho jdeš, takže peníze vracet nebudu. A také prosím počítej s tím, že když si necháš peníze vrátit, tak už tě do online vedení v budoucnu nepustím.

Co to bude stát?

Online vedení probíhá po měsících. Na každý měsíc si tedy vždy objednáš nějaký počet tokenů, které potom směníš za tréninky a rozhovory. Takto se můžeš flexibilně během měsíce rozhodnout, co zrovna přesně potřebuješ. Pokud ti to nevyjde, dva tokeny si můžeš převést do dalšího měsíce.

3 tokeny – telefonní hovor

4 tokeny – online trénink

5 tokenů – videohovor, živý trénink

6 tokenů – online trénink se sestříháním videa

Můžeš si vybrat:

žádné tokeny – 300 Kč – přístup do skupiny jako divák, můžeš se ptát na otázky v živých vysíláních a dívat se na videa ostatních účastníků. Vhodné když máš daný měsíc se mnou například tábor a nepotřebuješ zrovna trénovat.

10 tokenů – 850 Kč – úsporná varianta – když to zrovna bereš na pohodu a stačí ti např. dva online tréninky a dva kredity k převedení do dalšího měsíce

15 tokenů – 1200 Kč – flexibilní varianta – 3 onliny a telefon? 2 živé tréninky a videhovor? Namícháš přesně jak bude potřeba.

20 tokenů – 1450 Kč – intenzivní varianta – můžeš mít třeba živý trénink každý týden, to tě pořádně popožene!

neomezený počet tokenů – 4000 Kč – varianta pro náročné – nepočítej tokeny, nic neřeš a prostě trénuj, jak zrovna potřebuješ

Kromě toho tě čeká dvakrát v měsíci živé vysílání, kde ti zodpovím tvé dotazy a můžeš se podívat na videa všech ostatních současných i minulých účastníků, kdykoliv mi můžeš psát na messengeru a můžeš se podívat na naše tréninky s Árčem.

Pokud jsme spolu nikdy na živo netrénovali, tak budu chtít, abys před zahájením online tréninků viděl/a alespoň dvě první z mých videí o výcviku (základy a chůzi u nohy). Je to myslím dobré i pro tebe, abys měl/a představu o tom, jak trénuji. K měsíčnímu online vedení na ně dostaneš slevu 50 % (tedy dvě videa za cenu jednoho). Více informací o videích najdeš zde, ale objednat si je můžeš v objednávce níže společně s online vedením.

Pokud máš zájem zaplatit kryptoměnou (BTC nebo ETH), tak je to taky možné. Stačí mi dát vědět v objednávce nebo mailem.

Objednávat můžeš zde!