Tahák na zkoušku BH-VT – druhé rozšířené vydání

Otevři si celý svět IGP zkoušek výborně zvládnutým BH-VT

E-book, který tě připraví na složení základní vstupní zkoušky zkušebního řádu IGP. Dozvíš se všechno od ladění formy, přes veškerou přípravu, podrobný popis průběhu zkoušky, kontrolní seznam a spousty fíglů, jak sobě i psovi tuhle ne úplně jednoduchou zkoušku v mezích pravidel usnadnit, až po finální odměnu a oslavu.

Objednávat můžeš zde!

Milý pejskaři, milá pejskařko,

čeká tě zkouška BH-VT? Je to tvá první zkouška v životě? Nebo první zkouška z mezinárodního IGP řádu? Případně první zkouška s mladým psem?

Nemáš tak úplně jistotu, jak zkouška probíhá. Nevíš, co tě čeká. Jsi nervozní a trochu tápeš, jak se vlastně správně připravit. Zkušební řád je relativně strohý a těžko si pod ním představíš, co se vlastně přesně bude dít. Co když se něco nepovede? Kdy vlastně dává rozhodčí pokyn a kdy pracuje psovod samostatně?

Kamarádi absolvovali BH-VT už dávno a vlastně si to tak úplně nepamatují. Dočkáš se od nich jen ujištění, že “to nebude tak hrozný”? 

Dovol mi představit ti můj e-book “Tahák na BH-VT”, který všechny tyhle problémy vyřeší a na zkoušku tě dokonale připraví.

  • Podrobný popis toho, co tě na zkoušce čeká – od vstupu na plac, hlášení rozhodčímu, výchozí bod, všechny cviky, dlouhodobé odložení, odhlášení, vyhlášení, odchod, čeká tě skoro 50 stránek nabitých informacemi.
  • Zkouška začíná už týden před tím, než se opravdu postavíš před rozhodčího – dozvíš se, jak psa a sebe připravit a zajistit, že na plac vstoupíte oba v nejlepší náladě a připravení.
  • Pes v tréninku pracuje dobře, ale na zkoušce může být všechno jinak, pokud se nebudeš řídit pokyny jak to udělat, aby pes mezi tréninkem a zkouškou nerozlišoval.
  • Kdy dává rozhodčí pokyny a je nutné na ně počkat, kdy si můžeš dovolit psovi trochu pomoct, kdy přesně a jak chválit, jak zacházet s vodítkem a všechny ostatní zdánlivé “drobnosti”, které nepřipraveného psovoda rozhodí.
  • Celá kapitola plná nejrůznějších fíglů a triků, které ti zkoušku usnadní. Udržíš psa v dobré náladě, dokážeš se přenést přes případnou chybu, nacvičíš nejtěžší pasáže zkoušky, nad kterými by tě možná ani nenapadlo přemýšlet.
  • Pomocí kontrolního seznamu si celou zkoušku během minuty zopakuješ klidně těsně před tím, než vstoupíš na plac. Díky tomu na nic nezapomeneš a vše proběhne hladce.
  • Nervózní psovod=nervózní pes. Po nastudování této příručky budeš mít všechno v hlavě uspořádané a budeš mnohem klidnější. Tvůj pes tvou jistotu a vedení ocení, to mi věř.
  • BH-VT rozhodně není poslední zkouška, kterou budeš chtít skládat. Je důležité všechno zařídit tak, aby si z ní pes odnesl jen dobré zkušenosti a neměl pokažený dojem ze zkoušek třeba už na celý život.

A kdo že jsem já?

Jmenuju se Honza Farkač. Trénink psů si mě našel jako moje životní poslání. Nic mi nedělá větší radost, než pomáhat psům a jejich lidem, aby si lépe rozuměli a dokázali spolu zdánlivě neuvěřitelné věci. 

Co se mých úspěchů týče, tak jsem s tervuerení fenkou Finkou Deabei absolvoval 10 velkých závodů (MČR, CACIT Dobříš, apod.) ve čtyřech závodních sezónách. I přes to, že má pouhých 16 kg, jsme drželi krok s maliňáky dvakrát většími než ona. A pro mě nejdůležitější, naše poslední závodní poslušnost byla stejně radostná, jako ta první.

Důležité jsou ale úspěchy mých úžasných klientů. Ať už jde o australského ovčáka, který nechtěl nic vzít do tlamy, a teď aportuje jak pán. Bulmastifa nebo dogu, kteří překonali všechny zdánlivé limity svých plemen a skládají zkoušky z poslušnosti. A nespočet dalších psů, se kterými to jejich majitelé chtěli vzdát, protože jim na cvičáku řekli, že „tohle nikdy cvičit nebude“…

Bude mi ctí a potěšením pomoct i tobě!

Ještě si moc dobře pamatuju, jaké to bylo, když jsem před lety šel na svou první BH-VT. Vlastně jsem ani nevěděl, jak se hlásí rozhodčímu, neuměl jsem pracovat s vodítkem, zapomínal psa chválit, popletl pořadí cviků… Nebyla to příjemná zkušenost a i moji fenku to poznamenalo a dlouho jsme se z toho pak oba tréninkově vzpamatovávali. Co bych byl tenkrát dal za tuhle příručku!

100% záruka vrácení peněz

Je mi jasné, že koupit si něco přes internet je dost ožehavá záležitost. Co když to nebude stát za ty peníze? Co když je to nějaký podvod? Co když už všechny informace vím a nic nového se nedozvím?

Za svým e-bookem si stojím, dám za něj ruku do ohně, pomohl už mnoha psovodům na pohodu zvládnout BH-VT. Nicméně pokud se ti z nějakého důvodu nebude líbit, nesplní tvá očekávání, tak mi stačí jen napsat email. Nemusíš mi nic vysvětlovat, uvádět žádné důvody a já se nebudu ptát. Pošlu ti zpátky peníze a bude to vyřízené.

Reference

Možná máš pocit, že ti tady můžu nakecat, co se mi zachce, a skutek utek. Jestli tě nepřesvědčím já, možná tě přesvědčí zprávy, které mi přišly od lidí, co si ode mě e-book koupili:

No tak to je super zpráva 😉 ja se pak chystám na tu serii videi. Jako opravdu je ten ebook krásně a lidsky napsaný, že každý člověk, který dokáže vnímat svého psa, tak mu to moc pomůže a BH propluje a užije si tu zkoušku. Takže ještě jednou před Vámi smekám. Já jsem si v tom našla své i když už mám BH složeno. I tak je to fajn na jakoukoliv zkousku na kterou půjdu. Ještě jednou moc díky za to co děláte pro pejskare 🙂

Smekám před Vámi 😉 ebook je krásně sepsany. Když jsem ho četla tak jsem si celou zkousku predstavovala jako kdybych ji právě absolvovala se psem. Neskutečně mě to vtahlo do děje. Je tam moc hezky popsaná podpora psa a ovládání stresu psovoda. Moc krásný. Takže budu Váš Ebook doporucovat lidem v mém okolí, aby si ho u Vás zakoupili, protože je to opravdu úžasný návod jak se na zkoušku připravit 🙂

Tahák na zkoušku BH – VT, který Honza vytvořil, je pro mě, jakožto člověka žádnou zkouškou nepolíbeného, hotový poklad. Tahák mě stručně a jasně provedl tím, co mě na zkoušce čeká, upozornil na nejčastější chyby a zároveň poradil, jak si zkoušku udělat co nejpříjemnější… Vzhledem k tomu, že jsem velký stresař, je pro mě tento tahák i takovou berličkou, která mi pomáhá uklidnit se, kdykoliv si nejsem něčím jistá. Obzvlášť teď před zkouškou je to pro mě velký pomocník.

Honza Farkač Doporučuji 👍 Tahák od Honzy je velmi dobře zpracovaný, najdete tam úpině všechno co vás napadne, i to, co ne 😀

Co to bude stát?

E-book stojí 300 Kč, dostaneš ho ve formátu pdf ode mě emailem. Nicméně pokud si s e-bookem ode mě objednáš ještě něco dalšího, tak ho budeš mít jen za 250 Kč, případně v rámci balíčků ještě výhodněji!

Navíc ke své objednávce dostaneš zdarma můj e-book “Úvod do vědomého výcviku“! V něm shrnuji ty nejzákladnější principy poslušnosti. Dozvíš se, jak správně cvičit, aby to tvému psovi i tobě dávalo smysl. Ukážeme si, jak se v rozsáhlém světě sportovní poslušnosti neztratit a vždycky najít vlastní cestu. A v neposlední řadě se dočteš, jak naučit svého psa jakýkoliv cvik v poslušnosti!

Bonusy

Jen ebook ti nestačí? Chceš se na zkoušku připravit opravdu poctivě a to nejen na BH-VT, ale i na všechny další? Nabízím ti následující možnosti s výraznou slevou:

1) E-book “K noze!” – kompletní návod jak naučit chůzi u nohy. BH-VT se z velké části skládá z chůze u nohy, takže tahle kniha se ti bude opravdu hodit. Na téměř 200 stránkách s více než 100 fotkami se dozvíš všechno, co budeš potřebovat, abyste měli s tvým psem nádhernou chůzi u nohy. Bez nadsázky takhle dokážeš naučit chodit u nohy jakéhokoliv psa. Obvykle stojí 500 Kč, dostaneš slevu a přijde tě jen na 400 Kč a ještě si zlevníš i Tahák!

2) Online trénink – informace získané z ebooku převedeš do praxe a natočíš mi je na video (o maximální délce 6 minut). To znamená, že mi můžeš na pohodu natočit celé BH-VT tak, jak máš na zkoušku natrénováno. Já ti online poradím, kde by se to dalo ještě doladit, na co si dát pozor a jak dál. Teorie a praxe je vždycky to nejsilnější spojení! Online trénink obvykle stojí 300 Kč, ty ho budeš mít jen za 250 Kč.

3) Balíček “Taháky na zkoušky” – Kromě tohoto “Taháku na BH-VT” obsahuje tento balíček ještě “Tahák na IGP1-3”, takže tě připraví na všechny hlavní zkoušky IGP řádu co se poslušnosti týče. Vyjde tě to na 550 Kč místo 750 Kč.

4) Balíček “BH-VT” – Tento balíček obsahuje 4 videa o výcviku (základy, chůzi u nohy, odkládačky, přivolání a dlouhodobé odložení a přípravu na zkoušku) a tento ebook “Tahák na BH-VT”. V rámci tohoto balíčku budeš mít teda úplně všechno, co bys mohl/a k úspěšnému složení této zkoušky potřebovat! Celý balíček tě místo 2400 Kč přijde jen na 2000 Kč.

5) Balíček “BH-VT light” – Tento balíček obsahuje jen “Tahák na BH-VT” a video o přípravě na zkoušky. Takže pokud máte cviky zmáknuté, tahle kombinace zajistí, že je předvedete na zkoušce stejně dobře jako v tréninku. Celý balíček vyjde jen na 650 Kč místo 750 Kč.

Pokud máš zájem zaplatit kryptoměnou (BTC nebo ETH), tak je to taky možné. Stačí mi dát vědět v objednávce nebo mailem.

Objednávat můžeš zde!