Tahák pro poslušnost dle zkoušek IGP 1-3

Na pohodu propluj hlavními zkouškami poslušnosti z řádu IGP – IGP 1-3, Upr 1-3 a Gpr 1-3!

E-book, který tě připraví na poslušnostní část zkoušek IGP 1-3 a Gpr 1-3 a na zkoušky Upr 1-3. Dozvíš se všechno od ladění formy, přes veškerou přípravu, podrobný popis průběhu zkoušky, kontrolní seznam a více než 20 fíglů a triků, jak sobě i psovi tuhle ne úplně jednoduchou zkoušku v mezích pravidel usnadnit, až po finální odměnu a oslavu.

Objednávat můžeš zde!

Milý pejskaři, milá pejskařko,

čeká tě některá z hlavních zkoušek IGP řádu? Ať už máš v plánu složit celé IGP nebo jen kombinaci poslušnost+obrana v Gpr zkouškách, případně jenom poslušnost na zkouškách Upr, čekají tě přísně hodnocené, náročné poslušnosti se spoustou záludností. 

Na IGP zkouškách rozhodčí nevelí, psovod si musí spoustu věcí pamatovat. Do toho nesmíš zapomenout na svého psa a dát mu podporu a správné vedení, které potřebuje. Navrch přidej nervozitu a stres a všechny ty malé drobnosti, které se na zkoušce objeví a ty zjistíš, že na ně tvůj pes není připraven. 

Co všechno se vlastně na zkoušce může stát nebo nedej bože pokazit? Na co musíš psa připravit? Jak mu usnadnit některé dlouhé a nudné pasáže? Jak zajistit, že neudělá chybu z nedostatku motivace nebo naopak z přemíry energie a drzosti? Jak využít na maximum tu trochu volnosti, které ti zkušební řad poskytuje, abys psovi co nejvíce pomohl/a?

Dovol mi představit ti můj e-book “Tahák pro poslušnost dle IGP 1-3”, který všechny tyto otázky zodpoví a na zkoušku tě dokonale připraví.

  • Podrobný popis toho, co tě na zkoušce čeká – od vstupu na plac, hlášení rozhodčímu, výchozí bod, všechny cviky ve všech variantách pro různé stupne zkoušky, dlouhodobé odložení, odhlášení, vyhlášení, odchod. Čeká tě skoro 100 stránek nabitých informacemi.
  • Zkouška začíná už týden před tím, než se opravdu postavíš před rozhodčího. Dozvíš se jak psa a sebe připravit a zajistit, že na plac vstoupíte oba v nejlepší náladě a připravení.
  • Pes v tréninku pracuje dobře, ale na zkoušce může být všechno jinak, pokud se nebudeš řídit pokyny jak to udělat, aby pes mezi tréninkem a zkouškou nerozlišoval.
  • Kdy dává rozhodčí pokyny a je nutné na ně počkat, kdy si můžeš dovolit psovi trochu pomoct, kdy přesně a jak chválit, jak využít například stojan na aporty a všechny ostatní zdánlivé “drobnosti”, které nepřipraveného psovoda rozhodí.
  • Celá kapitola více než 20 nejrůznějších fíglů a triků, které ti zkoušku usnadní. Udržíš psa v dobré náladě, dokážeš se přenést přes případnou chybu, nacvičíš nejtěžší pasáže zkoušky, nad kterými by tě možná ani nenapadlo přemýšlet.
  • Podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými stupni, abys měl/a jasno, co tě bude případně čekat v budoucnu na vyšších stupních a čím se to liší od toho, co trénuješ teď.
  • Pomocí kontrolního seznamu si celou zkoušku během minuty zopakuješ klidně těsně před tím, než vstoupíš na plac. Díky tomu na nic nezapomeneš a vše proběhne hladce.
  • Nervózní psovod=nervózní pes. Po nastudování této příručky budeš mít všechno v hlavě uspořádané a budeš mnohem klidnější. Tvůj pes tvou jistotu a vedení ocení, to mi věř.
  • Zkouška, na kterou se zrovna chystáš, zřejmě nebude poslední zkouška, kterou budeš chtít skládat. Je důležité všechno zařídit tak, aby si z ní pes odnesl jen dobré zkušenosti a neměl pokažený dojem ze zkoušek třeba už na celý život.

Kupovat e-book je náročnější v tom, že si ho nemůžeš na rozdíl od normální knihy před koupí prolistovat. Zde alespoň pár stránek, abys měl/a představu, jak e-book vypadá:

Zkoušku začíná ještě dávno před tím, než vstoupíš na plac:

I zdánlivá maličkost, jako je příchod ke stojanu na aporty, může mít na výkon psa na zkoušce významný vliv. Součástí ebooku je také pár fotek a nákresů:

Na konci e-booku najdeš kontrolní seznamy pro všechny tři stupně zkoušky. Přehledně označené pochvaly a pokyny rozhodčího a všechny důležité detaily shrnuté do jednoduchých bodů:

A kdo že jsem já?

Jmenuju se Honza Farkač. Trénink psů si mě našel jako moje životní poslání. Nic mi nedělá větší radost, než pomáhat psům a jejich lidem, aby si lépe rozuměli a dokázali spolu zdánlivě neuvěřitelné věci. 

Co se mých úspěchů týče, tak jsem s tervuerení fenkou Finkou Deabei absolvoval 10 velkých závodů (MČR, CACIT Dobříš, apod.) ve čtyřech závodních sezónách. I přes to, že má pouhých 16 kg, jsme drželi krok s maliňáky dvakrát většími než ona. A pro mě nejdůležitější, naše poslední závodní poslušnost byla stejně radostná, jako ta první.

Důležité jsou ale úspěchy mých úžasných klientů. Ať už jde o australského ovčáka, který nechtěl nic vzít do tlamy, a teď aportuje jak pán. Bulmastifa nebo dogu, kteří překonali všechny zdánlivé limity svých plemen a skládají zkoušky z poslušnosti. A nespočet dalších psů, se kterými to jejich majitelé chtěli vzdát, protože jim na cvičáku řekli, že „tohle nikdy cvičit nebude“…

Bude mi ctí a potěšením pomoct i tobě!

100% záruka vrácení peněz

Je mi jasné, že koupit si něco přes internet je dost ožehavá záležitost. Co když to nebude stát za ty peníze? Co když je to nějaký podvod? Co když už všechny informace vím a nic nového se nedozvím? Co když mi to nijak nepomůže?

Za svým e-bookem si stojím, dám za něj ruku do ohně. Se zkouškami IGP ti určitě pomůže. Nicméně pokud se ti z nějakého důvodu nebude líbit, nesplní tvá očekávání, tak mi stačí jen napsat email. Nemusíš mi nic vysvětlovat, uvádět žádné důvody a já se nebudu ptát. Pošlu ti zpátky peníze a bude to vyřízené.

Co to bude stát?

E-book stojí 450 Kč, dostaneš ho ve formátu pdf ode mě emailem. Nicméně pokud si s e-bookem ode mě objednáš ještě něco dalšího, tak ho budeš mít jen za 400 Kč!

Navíc ke své objednávce dostaneš zdarma můj e-book “Úvod do vědomého výcviku“! V něm shrnuji ty nejzákladnější principy poslušnosti. Dozvíš se, jak správně cvičit, aby to tvému psovi i tobě dávalo smysl. Ukážeme si, jak se v rozsáhlém světě sportovní poslušnosti neztratit a vždycky najít vlastní cestu. A v neposlední řadě se dočteš, jak naučit svého psa jakýkoliv cvik v poslušnosti!

Bonusy

Jen e-book ti nestačí? Chceš se na zkoušku připravit opravdu poctivě a dozvědět se třeba i něco o výcviku? Nabízím ti následující možnosti s výraznou slevou:

1) E-book “K noze!” – kompletní návod jak naučit chůzi u nohy. IGP zkoušky se z velké části skládají z chůze u nohy, takže tahle kniha se ti bude opravdu hodit. Na téměř 200 stránkách s více než 100 fotkami se dozvíš všechno, co budeš potřebovat, abyste měli s tvým psem nádhernou chůzi u nohy. Bez nadsázky takhle dokážeš naučit chodit u nohy jakéhokoliv psa. Obvykle stojí 500 Kč, dostaneš slevu a přijde tě jen na 400 Kč a ještě si zlevníš i Tahák!

2) Balíček “Taháky na zkoušky” – Kromě tohoto “Taháku na IGP1-3” obsahuje tento balíček ještě “Tahák na BH-VT”, takže tě připraví na všechny hlavní zkoušky IGP řádu, co se poslušnosti týče. Vyjde tě to na 550 Kč místo 750 Kč.

Objednávat můžeš zde!