Dvojice videí o přístupu k poslušnosti s Honzou Farkačem

Objev nový, komplexní pohled na sportovní poslušnost!

Dvě videa nabitá informacemi – dozvíš se všechno o tom jak správně uspořádat učení jednotlivých cviků, aby vše dávalo psovi smysl a odpovídalo jeho věku a rozvoji, a také co všechno patří k poslušnosti kromě cvičení na cvičáku a co se často opomíjí.

Objednávat můžeš zde!

Milý pejskaři, milá pejskařko,

také máš pocit, že se naše milovaná kynologie stává s postupujícím časem čím dál složitější? Ty tam jsou časy, kdy si člověk vystačil s tím zajet jednou týdně na cvičák a zacvičit si v řadě. Postupy výcviku jsou čím dál složitější a nároky vyšší a je těžké všechno udržet v hlavě a správně předat svém psovi.

Doba už se naštěstí hodně posunula i v přístupu k naším psím parťákům. Čím dál víc začíná být normální o výcviku přemýšlet a snažit se k němu přistupovat tak, aby byl ke psům šetrný, zábavný pro obě strany a také promyšlený a logický, tudíž efektivní. 

Víc a víc se také začíná nahlížet na ostatní aspekty života s našimi psími atlety. Řeší se zdraví, strava, odpočinek, vztah… Je toho hodně, člověku z toho někdy jde až hlava kolem a neví, co si z toho všechno vybrat a jak se v tom zorientovat.

Nezoufej, tato dvojice videí o přístupu k poslušnosti ti všechno vyjasní!!

1. video “Vše o cvicích” tě provede celým postupem výcviku všech cviků sportovní poslušnosti od malého štěněte (případně necvičeného staršího psa) až po ladění detailů na zkoušku. Video samozřejmě do podrobností neprobírá, jak se ten který cvik učí (od toho je má druhá série videí, která má skoro dvacet hodin a je k dostání zde), ale vytváří jakousi kuchařku jak ve výcviku postupovat. Dozvíš se v jakém pořadí jednotlivé fáze cviků psa učit, aby tomu rozuměl. Cviky na sebe musí dobře navazovat, aby si navzájem pomáhaly a pes vždy postupoval od jednoduššího ke složitějšímu. Video je rozdělené do několika věkových období psa, od malého dvouměsíčního štěňátka až po dvouletého dospěláka, který všechno umí. Srozumitelně a logicky tě provede celým procesem výcviku, abys to mohl/a předat svému psovi.

2. video “Vše ostatní” se zabývá vším, co s poslušností souvisí, právě kromě tréninku cviků. Je rozdělené do 8 oblastí. Není dobré zanedbat zanedbat ani jednu, naopak je řeba se každé alespoň do jisté míry věnovat. Pokud po našich psech chceme velké výkony, musíme jim k tomu poskytnout ty nejlepší podmínky. Dozvíš se, jak správně socializovat, aby ti to zbytečně nenarušovalo výcvik a aby sis se psem vytvořil ten nejlepší vztah, na kterém by celé cvičení mělo být založeno. Tématu péče o zdraví a fyzickou kondici se věnuji relativně dlouho a ukazuji, co všechno je možné v tomto směru udělat, aby naši psi bylo zdraví a spokojení. Včetně dostatečného odpočinku a také zamyšlení nad tím jak poslušnost kloubit s dalšími psími sporty – ať už tradičními stopami a obranou nebo třeba canicrossem a agillity. Zjistíš, jak psa naučit si hrát a rozvíjet kořistnický pud a jaké všechny vychytávky se dnes dají sehnat, abychom psům sportovní život udělali co nejpříjemnější. V neposlední řadě se věnuji tréninku všeho, co se sice na zkoušce odehrává, ale není to napsané ve zkušebním řádu, a také psychické přípravě tebe, psovoda, abys to v kritické chvíli psovi na zkoušce nebo závodě zbytečně nepokazil/a svou nervozitou.

A kdo že jsem já?

Jmenuju se Honza Farkač. Trénink psů si mě našel jako moje životní poslání. Nic mi nedělá větší radost než pomáhat psům a jejich lidem, aby si lépe rozuměli a dokázali spolu zdánlivě neuvěřitelné věci. 

Co se mých úspěchů týče, tak jsem s tervuerení fenkou Finkou Deabei absolvoval 10 velkých závodů (MČR, CACIT Dobříš, apod.) ve čtyřech závodních sezónách. I přes to, že má pouhých 16 kg, jsme drželi krok s maliňáky dvakrát většími než ona. A co je pro mě nejdůležitější, naše poslední závodní poslušnost byla stejně radostná jako ta první.

Důležité jsou ale úspěchy mých úžasných klientů. Ať už jde o australského ovčáka, který nechtěl nic vzít do tlamy a teď aportuje jak pán. Bulmastifa nebo dogu, kteří překonali všechny zdánlivé limity svých plemen a skládají zkoušky z poslušnosti. A nespočet dalších psů, se kterými to jejich majitelé chtěli vzdát, protože jim na cvičáku řekli, že „tohle nikdy cvičit nebude“…

Bude mi ctí a potěšením pomoct i tobě!

100% záruka vrácení peněz

Je mi jasné, že koupit si něco přes internet je dost ožehavá záležitost. Co když to nebude stát za ty peníze? Co když je to nějaký podvod? Co když už všechny informace vím a nic nového se nedozvím?

Za svým výcvikovým systémem si stojím, dám za něj ruku do ohně. Pokud se ti videa nebudou líbit, vrátím ti do koruny všechny peníze. Nemusíš mi říkat žádný důvod, nebudu se ptát. Napíšeš mi email, já ti vrátím peníze a bude to vyřízené.

Reference

Zde jen pár zpráv od diváků webinářů, z jejichž záznamů tato videa vznikla – většina z nich byla tak přemožena množstvím informací, že po skončení webinářů šla s hlavou jako pátrací balón spát 😀

Za mne byl webinář fajn, skvělé shrnutí všech věcí, které jsou podstatné a které si ne každý hned uvědomí.

Super, moc se těším. Prezentaci jsem jen rychle prolítla, jako začátečník a naprostý laik jsou pro nás zásadní první body…pes adoptovaný, 6 letý, bez výcviku a já vystresovaná a ničemu nerozumící. Moc se těším, i to hraní nám bylo doporučeno se naučit…ale jak, to už nikdo neřekl.

Co to bude stát?

Máš dvě možnosti:

1) Stačí ti se na video podívat jako na přednášku, udělat si poznámky a hotovo. Nabízím ti možnost přístupu do skupiny na Facebooku, která dané video obsahuje, na jeden týden. Kolikrát si ho v tom týdnu pustíš, je na tobě. Když budeš mít k čemukoliv ve videu dotaz, můžeš se na mě kdykoliv obrátit.

  • Přístup na jeden týden k jednomu videu – 300 Kč
  • Přístup k oběma videím na týden – 500 Kč

2) Video chceš mít stažené ve svém počítači/mobilu a mít možnost se k němu kdykoliv vrátit. Třeba až si pořídíš nové štěně nebo ve výcviku narazíš na nějaký konkrétní problém. Také zde platí: když se budeš chtít na cokoliv zeptat, neváhej se na mě obrátit.

Tahle varianta je obzvlášť vhodná jako dárek pro blízkého pejskaře – stačí koupit pěknou flashku, nahrát videa a dárek je hotov 😉

  • Stažení jednoho videa – 550 Kč
  • Stažení obou videí – celková cena 800 Kč

Navíc ke své objednávce dostaneš zdarma můj e-book “Úvod do vědomého výcviku“! V něm shrnuji ty nejzákladnější principy poslušnosti. Dozvíš se, jak správně cvičit, aby to tvému psovi i tobě dávalo smysl. Ukážeme si, jak se v rozsáhlém světě sportovní poslušnosti neztratit a vždycky najít vlastní cestu. A v neposlední řadě se dočteš, jak naučit svého psa jakýkoliv cvik v poslušnosti!

Ale pozor! Na videa dostaneš výraznou slevu, když si k nim objednáš ještě něco jiného! Třeba neskutečně rozsáhlý a podrobný ebook o chůzi u nohy nebo některé z mých videí o výcviku nebo třeba tahák na BH-VT, pokud tě někdy v budoucnu tahle jen zdánlivě lehká a základní zkouška čeká. Obě videa jsou také součástí balíčku pro začátečníky, který kromě nich obsahuje ještě dvě videa o výcviku (základy a chůzi u nohy), a můžeš si přidat ještě ebook o chůzi s velikou slevou!

Pokud máš zájem zaplatit kryptoměnou (BTC nebo ETH), tak je to taky možné. Stačí mi dát vědět v objednávce nebo mailem.

Objednávat můžeš zde!